Tel Çit Fens

TEL ÇİT FENS

Bina, tesis, fabrika, ev ve iş yerlerinin bahçe ve çevresinde kullanılan fens çitleri kullanım amacına uygun olarak çevreleme ve güvenlik maksadıyla kullanılmaktadır. Dikenli tel , tel örgü veya jiletli tel olarak da kullanılabilen fens çit, ihtiyaca uygun olarak imal edilmektedir. Kullanılan malzemenin kalınlığı ve örgü aralığı, destekleyici güvenlik katmanları ihtiyaca göre değişmektedir.

Bina ve tesisler, spor kortları, tesisler, geniş üretim alanları ve sınır hatlarında güvenliğin öncelikli olduğu alanlarda önleyici tedbir fonksiyonu olan çit teli, keşif ve projeye uygun olarak kullanım alanına uygun ebat ve ölçülerde üretilmektedir. Ev ve iş yerlerinde ise çevreleme amacıyla üretilen tel çit fens sağlamlığın yanında estetik ve dekoratif bütünlük içerisinde üretilmektedir. Bu tarz alanlar için yapılan fens çitleri mimari bütünlük içinde tasarlanmaktadır.

DETAYLI ÖLÇÜLENDİRME

Galvanizli ve PVC kaplı olarak üretilen fens telleri; Galvaniz kaplı Fens telleri; 2,30 mm,  2,50 mm,  2,80 mm,  3,00 mm, 3,5 mm ve 4,00 mm kalınlıklarında,   30×30 (3 cm),  40×40 (4 cm ),  50×50 (5 cm),  60×60 ( 6 cm) ve 70×70 (7 cm) göz aralığı ebatlarında; PVC kaplı Fens teli ise; 3,00 mm, 3,5 mm,  4,00 mm kalınlıklarında ve 30 x 30 ( 3cm ),  40×40 ( 4cm),  50×50 (5cm),  60×60 (6 cm),  70×70 (7 cm) göz aralığı ebatlarında üretilebilmektedir.

Kullanım alanına ve gereksinime uygun olarak üretilen fens telleri,  isteğe uygun olarak sizlerle birlikte görüş alış verişi ile tasarlanıp, teknik ekiplerimizce güvenlik ve sağlamlık uyumuyla kısa süre içerisinde istenilen ölçü ve ebatlarda üretilmektedir. Üretimi tamamlanan fens telleri gerekli güvenlik ve sağlamlık testlerimizden geçtikten sonra alanında tecrübeli ekiplerimizce montajı yapılmaktadır. Hızlı keşif, kullanımına uygun güvenlik ve sağlamlık içeren, dayanıklı, kullanım alanına göre galvanizli veya PVC nitelikte üretilen ürünlerimizin montaj sonrası her zaman yanında olduğumuzu, olası her şikayette çözüm odaklı çalıştığımızı Yiğit Metal güvencesi ile görebilirsiniz.

İHTİYACA YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Tel çit fens üretiminde ve montajında Yiğit Metal, tüm güvenlik yönetmeliklerine uygun bir prosedür izlenmektedir. Ürünlerimizin üretim ve montajında iş sağlığı güvenliği yönetmeliğine ve imar yönetmeliği ile ülkemizde ve dünyada uygulanan fens teli üretim standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır. Güvenlik ve sağlamlık her zaman ön planda tutularak keşif, tasarım, üretim ve montaj yapılmaktadır. Tel çit fiyatları, panel çit fiyatları gibi modellere ilişkin sorularınızı iletmek için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon