Şantiye Giriş Çıkış Kapıları

ŞANTİYE GİRİŞ ÇIKIŞ KAPILARI

Şantiye sahalarında en çok dikkat gerektiren hususlardan birisi de, güvenliktir. Şantiye sahasına giriş ve çıkışları tek bir yerden yapılması ve gerek araç, gerekse yaya trafiğinin kontrol edilebilmesi için şantiye sahasının etrafının çevrilmesi ve giriş çıkış kapılarının yapılması gerekmektedir. Site girişi çelik konstrüksiyonu, imalatı bu maksatla yapılan ürünler arasındadır.

BİRİNCİ ÖNCELİK: GÜVENLİK

Şantiye giriş çıkış kapılarının amacı sadece malzeme güvenliğini sağlamak değil, aynı zamanda şantiye içerisinde görevi olmayan meraklı kimselerin ya da çocukların da bu sahaya girmesini engellemektir. Site girişi çelik konstrüksiyonu, güvenliği sağlamanın en temel yollarından biridir.

Yiğit Metal tarafından üretilen şantiye giriş kapıları, ihtiyacınıza göre farklı türlerde imal edilebilmektedir. Motorlu kayar kapılar ile giriş ve çıkışların otomatik olarak yapılabildiği, bir de motorsuz (manuel) kapılar ile bir personelin yardımıyla açılıp kapanabilen kapılar üretilebilmektedir. Motorlu kapıların kullanıldığı şantiye kapılarında tüm aksam, aparat ve donanımları imal edip, montajını yaparak çalışır vaziyette teslim etmekteyiz. Motorlu olmayan şantiye kapılarında da yine ray aksamı dahil olarak montajını gerçekleştirmekteyiz.

Her iki kapı türünde de, zorlu hava şartlarında dahi bozulmadan ve korozyon riskine karşı dayanıklı malzemeler kullanarak, şantiye güvenliğinizi maksimum seviyede sağlamaktayız. Şantiye giriş çıkış kapsı modelleri arasında yer alan çift kanatlı kapı modellerimizde de montajını açılır-kapanır sistemi ile birlikte yapmaktayız.

Şantiye giriş çıkış kapılarında, yaya girişlerinin yanı sıra araç giriş çıkışlarının da projeye dahil edilmesi durumunda araç giriş kapısı ve çevreleme şantiye panosu ile birlikte imal edilmektedir. Site girişi çelik konstrüksiyon işlerinde, personel kapıları ise demir kapı ve tek kanat kapı gibi modellerde üretilebilmektedir.

DAYANIKLI VE GÜVENİLİR KAPILAR

Şantiye giriş çıkış kapılarının yapımında dikkat edilmesi gereken bir husus da, günü kurtaracak önlemlerden uzak durularak en zorlu hava şartlarına bile dayanıklı malzemelerin kullanılması ve montaj işleminin işinin ehli personelce yapılmasıdır. Yiğit Metal, işini ciddiyet içinde yaparak istediğiniz şantiye giriş çıkış kapı modelini kısa zaman içerisinde, her türlü güvenlik sertifikasına uygun biçimde hazır hale getirebilmektedir.

Şantiye giriş çıkış kapıları ile ilgili aklınıza takılanlar hususlara cevap bulmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon