Çelik Platform

ÇELİK PLATFORM

 Çoğu iş sahasında alandan tasarruf etmek, mevcutta bulunan alanı daha etkin kullanabilmek adına günümüzde çelik platformların yapımı büyük önem kazanmıştır. Sadece ürünlerin istiflenebileceği raf sistemlerinin yapımında değil, artık ofis alanlarının yapımında dahi klasik beton yapıların yerine çelik konstrüksiyonlu platformlar tercih edilmektedir.

Bu durum, metrelerce yüksekte çalışmamıza hatta ürün istifleyip yeni imalatlar yapmamıza olanak sağlayan çelik platformların, güvenli ve dayanıklı olmasını bir zorunluluk haline getirmiştir. Kimse fazla yükleme sonucunda kağıt gibi kıvrılıp bükülen bir platformun üzerinde olmak istemeyeceği gibi, hiçbir iş yeri sahibi de belli bir maliyetle yaptırdığı yapının başına böyle işler açmasını istemez. Çelik platform imalat ve montaj işlemleri, adı gibi sağlam ve dayanıklı olmalıdır.

BİRİNCİ MADDE : İŞ GÜVENLİĞİ

Yiğit Metal, böyle kötü senaryolarla karşılaşmamanız için çelik platform yapımında işlevsellik ve dayanıklılık kavramlarını, ekonomik bir potada birleştirmektedir. İhtiyaç duyduğunuz çelik platform tasarımı, ihtiyacınızın büyüklüğüne ve kullanım amacına göre, işinde uzman mühendislerimizce maliyet-etkin bir proje hazırlanmaktadır. Çelik platform imalatı da yine aynı titizlikle yapılmaktadır. Konstrüksiyon teknik detayları ile hazırlandıktan sonra, işinin ehli teknik ekibimiz tarafından kısa süre içerisinde, planlı ve disiplinli bir çalışma temposu ile ihtiyacınız olan çelik platformun imalat ve montaj işlemleri tamamlanmaktadır.

Çelik konstrüksiyon hizmetlerimizin tamamı yönetmelik ve standartlara uygun olarak imal edilmektedir. Uzun yıllar boyunca bakım ve yenileme masrafı gerektirmeyen çelik platform imalatımız sayesinde, çalışmalarınıza güven içerisinde devam edebileceksiniz. Yaptığımız işlerde, insan hayatının da bulunduğunun bilincinde olarak, her imalat ve montaj işimizi garanti ve güven içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Yiğit Metal olarak, özellikle çelik konstrüksiyon gibi bazı yapıların temel yapısını oluşturan uygulamalarda, işin uzmanı ekiplerle çalışmanın ne denli önemli olduğunun farkındalığıyla hareket etmekteyiz.

SORULARINIZ VE MERAK ETTİKLERİNİZ

Çelik platform imalatları ve montaj işlemlerinde, işin süresi ihtiyacınıza göre belirlendiği için standart bir iş teslim süresi verilememektedir. Çelik platform fiyatları, ya da çelik platform modelleri hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon