Geçiş Koridorları

GEÇİŞ KORİDORLARI

İnşaat sahalarında en çok dikkat edilen şeylerin başında iş sağlığı ve güvenlik gelmektedir. İnşaat sahası içerisinde çalışan personelin giriş ve çıkışlarda güvenliğini sağlayan en önemli yapılardan birisi de bir tür çelik imalat işi olan geçiş koridorlarıdır.

ŞANTİYELERİN EN ÖNEMLİ KURALI: GÜVENLİK

Güvenlik kavramının şantiye sahasında en üst derece yer almasını sağlayan geçiş koridorları, üst kısmı sac trapez ile kapatılarak daha güvenilir ve dayanıklı hale getirilebilmektedir. İhtiyaca binaen üretimi ve montajı yapılan geçiş koridorları, öncelikle alanında uzman mühendislerimiz tarafından projelendirilmektedir. Kullanım yeri ve amacına gire en ince teknik ayrıntısına kadar projeye dökülen geçiş koridoru için, sırada uzman teknik ekibimiz tarafından imalat işlemi vardır. Geçiş koridoru imalatı, güvenliği ön planda tutarak izlediğimiz bir süreçtir.

İhtiyacı karşılayacak ve aynı zamanda montajı kolay malzemelerden üretimi tamamlanan geçiş koridoru için, kullanım yerine getirilerek montaj işlemine geçilir. Tüm güvenlik sertifikalarına uygun olarak üretilen ve kullanıma hazır hale getirilen geçiş koridorları, isteğe göre sac trapez ile de kapatılabilmektedir. Geçiş koridoru imalatında isteğinize uygun seçenekler anında hazırlanabilmektedir.

KOLAYLIK SUNAN ÜRÜNLER

Tüm bu süreci büyük bir titizlik ve detaycılıkla yürüten Yiğit Metal, şantiye sahalarında ihtiyacınız olanı sunan, alanında bir numaralı çözüm ortağınızdır. Geçiş koridorları güvenli bir çalışma ortamını sunduğu kadar, işlerin daha hızlı ve pratik yürümesini de sağlayan bir nevi şantiye katalizörleridir. İşini güven içerisinde yapan işçiler ve diğer ekip personeli, Yiğit Metal tarafından sağlanan bu güven atmosferi içinde işlerini daha bir şevkle ve heyecanla yapacaklardır.

Geçiş koridorları imalatında, ihtiyacınıza göre ebat ve malzeme belirlendiği için standart bir teslim süresi verilememekte ya da ücretlendirme yapılamamaktadır. Güvenlik odaklı işlerde hiçbir iş ya da süreç baştan savma yapılamayacağı için, güvenlik koridoru siparişleriniz de ihtiyacınıza göre belirlenecek bir teslim süresi belirlenecektir.

Geçiş koridorları çeşitleri, yapımında uyulan güvenlik sertifikaları, fiyat ve ücretlendirme politikalarımız ve aklınıza takılan diğer hususlarla ilgili daha detaylı bilgi almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon