Cephe Çelikleri

CEPHE ÇELİKLERİ

Yeni yapılan bina ya da tesislerde olduğu kadar, eski yapılarda da artık dış görünüme çok daha büyük önem verilmektedir. Yalıtım maksatlı yapılan dış cephe mantolamalarında bile, binanın daha dinamik ve yeni bir görünüme kavuşması için farklı çelik konstrüksiyon dış cephe kaplama işlemleri uygulanmaktadır. İşte bu cephe değişikliği işlemlerinde en çok tercih edilen yapılardan biri de cephe çelikleridir.

ESTETİK GÖRÜNÜM ÜRÜNÜ

Cephe çelikleri, özellikle cam giydirme işlemlerinde alt kısımlarda oldukça yoğun şekilde tercih edilen bir uygulamadır. Binaların daha dinamik ve modern görünüme kavuşmasına, cephe çelikleri büyük role sahiptir.

Bina cephesi üzerinde yaptırmak istediğiniz cephe çelikleri ile ilgili olarak, alanında uzman mühendislerimiz size optimum seçeneği sunabilmek için detaylı bir proje hazırlarlar. Ücretsiz olarak yaptığımız yerinde keşif hizmetimiz sonucunda ortaya koyduğumuz teknik plan ile, binanızda nasıl bir cephe çeliği olabileceğini siz de görebilmektesiniz.

DETAYLI PROJELER, GÜVEN VEREN ÜRÜNLER

Projenin sizden onay alması durumunda, yine alanında uzman teknik ekibimizce cephe çeliklerinin imalatı ve montajlanması aşamasına geçilir. Yiğit Metal, yaptığı her işte büyük bir motivasyon ve iş disiplinine bağlı olarak çalıştığı gibi, çelik konstrüksiyon dış cephe kaplama konusunda istediğinizi en kısa zamanda üretmek ve size sunabilmek için sistemli bir çalışma örneği sergileyecektir.

Günümüzde binaların ya da tesislerin sadece kullanışlı ve uzun ömürlü olması yeterli değildir. Özellikle iş yerlerinin dış görünümleri de, o iş yerinde bulunan markalar için bir nevi ticari enstrüman haline gelmiştir. Cephe Çelikleri, özellikle cam giydirme yapılan binaların daha dekoratif ve dinamik görünmesinde önemli unsurlar arasındadır. Anahtar teslim mantığıyla çalışan Yiğit Metal ile cephe çeliklerinin planlama, imalat ve montaj aşamalarında size düşen sadece diğer işlerinizle ilgilenmek ve montajdan sonra cephe çeliklerini gönül rahatlığı ile kullanmaktır.

Cephe çelikleri, çelik karkas ile ilgili aklınıza takılan sorulara cevap bulmak ya da öğrenmek istediğiniz detaylar için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon