Köprü Geçiş Yapıları

 GEÇİŞ YAPILARI

İnşaatlarda, şantiye sahalarında ve gündelik yaşantımızda özellikle büyük yapılar arası geçişlerin sağlanması, işlerin daha hızlı yürütülmesi ve pratikliğin artırılması için geçiş yapıları büyük öneme sahiptir. İki bina arası geçişi kolaylaştıran köprüler, inşaatlar arası güvenli geçişin nereden yapılacağını gösteren geçitler gibi farklı çeşitlerdeki geçiş yapıları, sadece inşaatlar için değil gündelik yaşamımızda sürekli olarak kullandığımız yaya geçitleri, köprüler, alt geçitler gibi teknik yapıları da kapsamaktadır.

HAREKETİ KOLAYLAŞTIRAN ÇÖZÜMLER

Büyük binalar arası geçişler için asansörleri işgal etmek, merdivenler üzerinde dakikalar harcamak yerine işimizi kolaylaştıran bina köprüleri geçiş yapılarını kullanmak pek çoğumuz için avantaj oluşturmaktadır. Bu tarz geçiş yapıları sadece inşaat sonrasında değil, inşaat sırasında da personel ve malzeme nakliyatlarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Yiğit Metal, bu tarz kolaylıkları hayatımıza kazandırırken aynı zamanda konforlu ve dayanıklı geçiş yapıları imal ederek, tüm güvenlik sertifikalarına uygun hizmet sunmaktadır.

Geçiş yapıları denildiğinde karşımıza köprülerden yaya geçitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi çıkmaktadır. Yiğit Metal, işinin ehli mühendisleri ve alanında uzman teknik ekibi ile, geçiş yapıları konusunda ihtiyacınız olanı, tam da aklınızdan geçtiği şekliyle teknik detaylara dökmekte ve ardından sıkı bir iş disiplini içerisinde imalatını ve montajını gerçekleştirmektedir. Bu konuyla ilgili olarak ayrıca Yürüyüş Yolu, Kedi Yolu ve Geçiş Koridorları yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

İNSAN ODAKLI TASARIMLAR

Ürünlerinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanmayan Yiğit Metal, geçiş yapılarında da insan odaklı projeleri ön planda tutmaktadır. Çelik konstrüksiyon yapılar konusunda uzman olan Yiğit Metal,  geçiş yapılarının imalat ve montajında da en dayanıklı ürünleri tercih ederek gönül rahatlığı ile kullanmanıza olanak sağlar.

Anahtar teslim mantığı ile, sıkı bir iş disipliniyle çalışan Yiğit Metal ekibi geçiş yapıları ihtiyacınız konusunda da size özel bir proje ve çalışma ortaya koyacağı için, teslimat ve ücretlendirmelerde standart bir prosedür izlememektedir. İhtiyacınıza göre teknik detaylandırması yapılacak olan geçiş yapısı ihtiyacınız için, yine bu doğrultuda bir teslim ve montaj süresi belirlenecektir.

Geçiş yapıları, çeşitleri ile ilgili aklınıza takılan sorulara cevap bulmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon