Asansör Taşıyıcı Kancaları

ASANSÖR TAŞIYICI KANCALARI

Asansörler gerek günlük hayatımızda yer edinen binaları içerisinde ulaşım kolaylığı sağlaması, gerekse şantiyelerde personel ve malzemenin taşınması hususunda işlevselliği artırması hususunda önemli bir yapıdır. Bir şantiyede bu denli sık kullanılan asansörlerin güvenli bir şekilde çalışabilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de, asansör taşıyıcı kancalardır.

GÜVENLİĞİN ÖN PLANDA OLDUĞU İMALATLAR

Yiğit Metal tarafından, asansörlerin güvenliğinde asansör çelik konstrüksiyon da önemli bir role sahip olan asansör taşıyıcı kancalar , güvenlik gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Asansör taşıyıcı kancaların kullanım ömürlerinin ve dayanıklılıklarının ‘hayati’ öneminin farkında olan Yiğit Metal,Asansör çelik işlerinde kanca üretiminde kaliteli ve uzun ömürlü malzeme kullanımı konusunda titizlikle hareket etmektedir.

Asansör imalatı farklı parçaların bir araya gelmesiyle oluşan bir bütün olduğu için, konu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek adına Asansör çelik konstrüksiyon, Asansör Çelikleri  başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yiğit Metal, üretim ve montajını yaptığı her üründe olduğu gibi Asansör çelik işlerinde asansör taşıyıcı kancalarda da gözünüzü arkada bırakmayacak çözümlerle her zaman yanınızdadır. Asansörlerde taşınan personel ve malzemenin güvenliğinin ne derece önemli olduğunun farkında olarak, alanında tecrübeli mühendislerimiz ve teknik ekibimiz ile asansör çelik konstrüksiyon, asansör taşıyıcı kancalar konusunda örnek olacak üretim ve hizmetlerle yanınızdayız.

SAĞLAM BÜTÜNÜN SAĞLAM PARÇALARI

Bir asansörün elektronik aksamları kadar, çelikten yapılan iskeleti ve onu taşıyan kancaların dayanıklılığı da önem arz etmektedir. Elektronik aksamlar ne kadar iyi olursa olsun, asansör çelik konstrüksiyonda asansörün taşıyıcı kancaları gereken dayanıklılıkta malzemeden yapılmaması durumunda hiçbir anlamı kalmayacak, yaptıran kişi için zamanında önce bakım ve yenileme masrafları anlamına gelecektir. Ayrıca, iş sağlığı güvenliği standartlarına uygun yapılmayan asansörler, zaman içerisinde beklenmedik kazalara da davetiye çıkarabilmektedir. Bu gibi üzücü olaylarla karşılaşmamak adına, Yiğit Metal güvencesiyle üretilen ve montajı yapılan asansör taşıyıcı kancalar tercih edilmelidir.

Asansör taşıyıcı kancaların yapısı, türleri,  asansör çelik projesi, asansör kancaları, asansör çelik işleri, asansör kuyusu, kullanım yerleri hakkında bilgi almak, ücretsiz yerinde keşif ve çizim hizmetlerinden yararlanmak ve konu ile ilgili aklınıza takılan hususlar hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon