Gemici Merdiveni

GEMİCİ MERDİVENİ

İş yerlerinde, uzun binaların ve köprülerde yüksek noktalardaki yerlerin yapım ve bakım çalışmaları özellikle iş güvenliği açısından ele alındığında hem çalışanları hem de işverenleri en çok tedirgin eden sahalar arasındaydı. Yerden onlarca, hatta yüzlerce metre yüksekte bir imalat ya da boya işinin yapımı için, o yüksekliğe kadar güven içerisinde çıkmak bile çok riskli ve maliyetli bir meseleydi.

Zaman içerisinden iş sağlığı güvenliğinin iyiden iyiye önem kazanması, iş sağlığı güvenliği kavramının başlı başına bir uzmanlık alanı haline gelmesi de, bu sektörde yer alan insanların yüksek yerlere ulaşma konusunda daha uzun soluklu, dayanıklı ve ekonomik çözümler bulma arayışı içine itti. Bu konuda çelik merdivenler farklı opsiyonları ile, özellikle de gemici merdiveni ile büyük önem kazandı.

İHTİYACA UYGUN ÇÖZÜMLER

İşte bu noktada, Yiğit Metal diğer merdiven firmalarına nazaran aradığınız en uygun çözümü, sizlerin hizmetine sunmaktadır. Gemici merdivenleri, Yiğit Metal farkıyla artık onlarca metre yüksekliğindeki binaların, tesislerin ve köprülerin üst bölgelerine ulaşmayı ve çalışmayı çok daha güvenli, konforlu ve kolay hale getiriyor.

Projelendirmeden montaja kadar geçen sürede, anahtar teslimi prensibiyle çalışan Yiğit Metal, ihtiyaç duyduğunuz ebat ve uzunluktaki gemici merdiveni alanında uzman mühendisleri ile kısa süre içerisinde projelendirmektedir. Projesi tamamlanan gemici merdiveni için hemen ardından imalat aşamasına geçilmektedir. İmalatı tamamlanan gemici merdiveniniz, istediğiniz yere montaj için verdiğiniz adrese getirilmekte ve kısa süre içerisinde montajı tamamlanmaktadır. Tamamen Yiğit Metal tarafından yönetilen bu süreçte size düşense, sıcak çayınızı yudumlamak ve diğer işlerinizle ilgilenmek olacaktır. Gemici merdiveni montaj işleminin sonunda, tıpkı inşaatı biten bir evin anahtarını teslim eder gibi gemici merdiveninizi size teslim etmekteyiz.

HER TÜRLÜ YÖNETMELİĞE UYGUN İMALAT

İş sağlığı güvenliği yönetmeliklerine uygun koruma çemberlerimiz de, çalışanlarınızın bu merdivenleri kullanırken en büyük güvencesi olacaktır. Olası bir dalgınlık, kaza ya da baş dönmesi sonucunda dengesini kaybeden bir çalışan, bu koruma çemberi sayesinde kötü olasılıkları neredeyse sıfıra indirgemiş olacaktır. Gemici merdiveni fiyatları açısından bakıldığında da, Yiğit Metal size en uygun fiyat tekliflerini sunacaktır.

Gemici merdivenleri ölçüleri, gemici merdiveni çeşitleri ile ilgili sorularınız için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon