Osb Trapez Çevreleme

OSB TRAPEZ ÇEVRELEME

Şantiye ve depo inşaatında, alışveriş merkezi, akaryakıt istasyonu, baraka yapımı, hava alanı, endüstriyel tesis, otopark, spor salonu, stadyum, hangar veya şantiye çevreleme işlerinde istenilen alanların ekonomik ve pratik çözüm odaklı çevrelenmesinde OSB  trapez çevreleme büyük kolaylık sunar. Kullanım amacına göre değiştirilebilir olmasının yanında, osb çevrelemenin sökülebilir olması da sağladığı bir diğer avantajdır.

ALAN ÇEVRELEMEDE PRATİK ÇÖZÜM

OSB trapez çevrelemeyle kullanılan alanlarının düşük maliyetle çevrelenmesi sağlanır. Bu alanlarda dışarıdan içeriye karşı geçirgenlik sağlam ve emniyetli bir şekilde sağlanır. Trapez çevreleme güçlendirilmiş çelik aksam ve dikenli veya jiletli tel monte edilerek güvenlik seviyesi artırılabilir. Çevrelemede kullanılan OSB levha üzerine dışarıya karşı bilgilendirme amaçlı ilan ve tanıtıcı veriler eklenebilmesi sayesinde iş güvenliği ve iş alanına dair tanıtıcı bilgiler yerleştirilebilir. Ayaklar üzerine monte edilen trapez çevreleme sayesinde istenildiğinde modüler olarak değişiklik kolaylıkla yapılabilmektedir.

DETAYLI PROJELENDİRME

OSB Trapez Çevreleme üretiminde en güvenilir çözüm ortağınızdır. Kullanım alanına ve gereksinime uygun olarak üretilen OSB Trapez Çevreleme,  ihtiyacınıza uygun olarak alınan ölçüler ve seçilen malzemelerle imal edilmektedir. Yüksek kalite malzemelerden üretimi tamamlanan OSB Trapez Çevreleme talep edilen üretim materyali ile gerekli güvenlik denemelerimizden geçtikten sonra montajı yapılmaktadır. OSB Trapez Çevreleme üretiminde yerinde yapılan keşif neticesinde talep ve kullanım amacına uygun tasarımlarla kalite ve sağlamlığı ön planda tutularak kısa sürede üretim ve montajı yapılmaktadır. İhtiyaç alanına uygun olarak özel olarak tasarlanarak üretilen OSB Trapez Çevreleme, montaj yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

OSB Trapez Çevreleme tasarım, üretim ve montajında Yiğit Metal, güvenlik amacına uygun olarak yerinde monte ettiği ürünlerde iş ve can güvenliği gereksinimlerine büyük önem vermektedir. Ürünlerimizin üretim ve montajında iş sağlığı güvenliği yönetmeliğine ve imar yönetmeliği ile ülkemizde ve dünyada uygulanan malzeme standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır. Güvenlik ve sağlamlık her zaman ön planda tutularak keşif, tasarım, üretim ve montaj yapılmaktadır. OSB Trapez Çevreleme üretim ve montajına ilişkin sorularınızı sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon