Depo Hangar

DEPO HANGAR

Ürün ve malzeme stoklama ve muhafazasında depolama imkanı sunan hangar depolar, çelik depo sınıfı içerisinde ekonomik ve gelişen şartlara karşısında ihtiyaca göre planlanan güvenli ve sağlam bir çözüm imkanı sunar.

ÇOK MAKSATLI DEPOLAMA ALANLARI

Hangar depolar, kullanım amacına göre kimyasal, organik, teknik ürünlerinin muhafazası veya büyük ebatlardaki iş makineleri ile uçak muhafazası ya da teknik üretim iş alanları olarak kullanılabilmektedir.

Hangar depo içerisinde sisteme uygun şekilde istediğiniz noktalara asma kat ara kat sistemleri ile yükseklikten faydalanarak ekstra depo yada ofis çalışma alanı yapılabilir. Özel ürünlerin depolanması durumunda sistemin tüm kaplamaları ürünlere göre dizayn edilerek projelendirilip imal edilebilir.

Yiğit Metal olarak hangar depo yapımında; yerinde  ve hızlı yapılan keşif neticesinde kullanım maksadına uygun opsiyon seçenekleri ile ilkim ve çevre koşullarına uygun, muhafaza edilecek ürün niteliğine göre üretim yapılmaktadır. Üretimi yapılan hangar deponun duvar veya çatısında ve duvarlarında kurulacak yer ve kullanım amacına uygun izolasyon ile güvenlik gereksinimi artıran ek tedbirler sunulmaktadır. Çelik konstrüksiyon hangarlar, çok maksatlı kullanıma olanak sağlayan ürünler arasındadır.

Yiğit Metal olarak sunmuş olduğumuz çelik konstrüksiyon hangar ve depolar, ekonomik oluşu ve kurulumundaki elastikiyet sayesinde içerisine asma kat, ofis, oda, ünite gibi fonksiyonel konfigürasyonlar eklenebildiği gibi yer değişikliği yapabilme imkanı sunmaktadır.

GÜVENİLİR DEPOLAMA SAHASI

Hangar depo içerisinde muhafaza edilecek ürünün niteliğine veya kullanım maksadına uyun olarak zemin etüdü yapılıp, her türlü doğal afetler ile hava olaylarına karşı koruyucu izolasyonu yapılarak, talebinize uygun şekilde yapılmaktadır. Uzun ömürlü çelik taşıyıcı aksamdan mukavemeti yüksel dirençli, yalıtım ve yangın riskine dayanıklı, nem ve rutubet geçirmeye malzemelerden üretilen hangar depo,  uzun ömürlü çelik malzemeden, kullanım alanına uygun ölçü ve ebatlarda üretilmektedir.

Çelik konstrüksiyon hangar ve depo imalatında, iş sağlığı güvenliği yönetmeliğine ve imar yönetmeliği ile ülkemizde ve dünyada uygulanan malzeme standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır. Hangar depo üretim ve montajına ilişkin soru sormak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon