İtfaiyeci Merdiveni

İTFAİYECİ MERDİVENİ

Günümüzde büyük şehirlerin ve çok katlı binaların en önemli sorunlarından birisi de, olası bir yangın ya da deprem durumunda binanın hızla boşaltılmasıdır. Deprem kuşağında bulunan ülkemizde her deprem haberiyle heyecanlanırken, bizi en çok rahatlatacak şeylerden birisi de, yaşadığımız evin hemen yakınında bulunan sağlam ve kullanışlı bir tahliye merdivenidir. Olası bir tahliye durumunda, çok katlı bir binada tüm dairelerin bir anda itfaiyeci merdivenine doğru koşması ve tahliye sırasında evlerinde değerli bulduğu eşyalardan da yanına alabildikleriyle birlikte hareket etmesi, hızlı bir tahliyeyi sağlamanın yanı sıra, ağır yükleri taşımayı da garantileyen yangın merdiveni yönetmeliği gereğince uygun bir itfaiyeci merdivenini gerekli kılmıştır.

NELERE DİKKAT ETMELİ

Sadece yönetmelikte adı geçiyor diye, merdiven firmaları tarafından üstün körü yapılan itfaiyeci merdivenleri, olası bir ihtiyaç durumunda bina ya da tesiste bulunanları zor durumda bırakacak, hatta canlarını bile tehlikeye atacaktır. Böylesine kötü bir senaryo yaşamamak adına, itfaiyeci merdiveni ihtiyacınızı giderme konusunda Yiğit Metal kalitesini ve güvencesini tercih etmelisiniz.

Yiğit Metal, bu önemli gereksinimin farkında olarak, yangın ve diğer olası afet durumlarında evinizi ve iş yerinizi hızla tahliye etmenizi kolaylaştıran yangın merdiveni yönetmeliği esaslarına uygun itfaiyeci merdivenleri üretmektedir. İhtiyaç duyulan alan ve uzunluğa göre, alanında deneyimli mühendislerimizce kısa zaman içerisinde projesi hazırlanan itfaiyeci merdivenlerinin, yine imalat konularında gerekli sertifikalara sahip kaynakçılarımız ve teknisyenlerimiz tarafından istenilen yerde en kısa sürede kurulumları tamamlanmaktadır.

Yiğit Metal tarafından imalat ve montajı gerçekleştirilen tüm itfaiyeci merdivenleri, ulusal ve uluslararası yangın ve deprem yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir. Kurulumu oldukça kolay olmasına karşın, olası bir tahliye durumunda maksimum ağırlıkta yük taşıyabilecek şekilde üretilmiştir.

ESTETİK VE DAYANIKLILIK BİR ARADA

Yiğit Metal, itfaiyeci merdiveni üretiminde kullanım ve dayanıklılığa önem verdiği gibi, estetik görünümü de göz ardı etmemektedir. Yapılacağı bina ya da tesisin renklerine göre istenilen her renge boyanabilen ve yangın merdiveni yönetmeliği maddelerine uygun olan itfaiyeci merdivenleri, ihtiyaç durumu haricinde neredeyse fark etmeyeceğiniz ve asla göz zevkinizi bozmayacak şekilde tasarlanmaktadır.

İtfaiyeci merdiveni yaptırmak ya da mevcut itfaiyeci merdivenini değiştirmek, itfaiyeci merdiveni fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak, itfaiyeci merdiveni modelleri ve çeşitleri hakkında bilgilenmek, ayrıca konuyla ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon