Depo Tank Merdivenleri

DEPO TANK MERDİVENLERİ

Su ve yakıt depoları gerek şantiyelerin, gerekse yapım işi bitmiş binaların arasında her zaman kullanımın ihtiyaç duyulan depolar arasındadır. İçerisinde muhafaza edilecek su ve yakıt miktarına göre bazı durumlarda oldukça büyük inşa edilen su ve yakıt depolarında, hareketi kolaylaştırmak adına depo tank merdiveni yapımı gerekmektedir.

İşte bu depo ve tanklarda çalışacak olan personelin rahat çalışabilmesi için de, amaca hizmet eden yapıda depo tank merdivenlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Yalnızca çalışanların depo ya da tank üzerine çıkması değil, aynı zamanda olası bir tahliye durumunda personelin güvenle hareket edebilmesini sağlayacak dayanıklılıkta olması önem arz etmektedir. Merdiven firmaları tarafından imalatı yapılan depo tank merdivenleri için, yangın merdiveni yönetmeliğine uygunluğuna dikkat edilmesi gerekmektedir.

GÜVENLİKTEN ÇOK DAHA FAZLASI

Depo tank merdivenleri ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar bununla da sınırlı değildir. Zorlu hava koşullarında ya da yaz boyunca kızgın güneşi altında, açık havada her türlü zorluğa maruz kalan bu merdivenlerin kısa zaman içerisinde dayanıklılığını yitirmeyecek, kullanım ömrü sadece birkaç sene ile sınırlı kalmayacak malzemeden yapılması da büyük önem arz etmektedir.

Yiğit Metal, sunduğu her hizmette olduğu gibi, depo ve tanklarınızda hem çalışmayı kolaylaştıracak hem de uzun yıllar boyunca hizmet sunacak depo tank merdivenleri ile en güvenilir çözüm ortağınızdır. Her depo ve tanka göre özel olarak projelendirilen depo tank merdivenlerimiz, alanında uzman mühendislerimizce kısa zaman içerisinde imalata hazır hale getirilmektedir. Projesi tamamlanan depo tank merdiveni, tecrübeli ustalarımız tarafından imal edilerek yerinde montajı yapılmaktadır. Anahtar teslim mantığı ile çalışan Yiğit Metal, işin başında ihtiyacınız olan neyse tam ve eksiksiz olarak belirleyerek işin sonunda da size istenileni sunar.

İDEAL İMALAT, ZAMANINDA MONTAJ

Depo tank merdivenlerimiz iş sağlığı güvenliği yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir. Estetik görünüm de önem verilerek, istenilen renkte üretebilen su ve yakıt  depo tank merdivenleri ile ilgili olarak aklınıza takılanları sormak, depo tank merdiveni fiyatları ya da depo tank merdiveni ölçüleri hakkında bilgi almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon