Reklam Panoları

REKLAM PANOLARI

Gerek şehir içi yolculuklarda, gerekse şehirlerarası seyahatlerimizde yol üzerinde en çok dikkatimi çeken şeylerden birisi de reklam panolarıdır. Üst geçitlerde, hava yollarının girişlerinde ya da metro istasyonlarında, kısacası şehir hayatının her an her yerinde farklı reklamların yapıldığı reklam panoları günlük hayatımızın birer parçası konumunda.

HER TÜRDE VE HER YERDE, İSTEDİĞİNİZ PANOYU İMAL EDİYORUZ

İster şehir dışında, otoyolun hemen yakınında bir arazide olsun; isterse şehrin tam göbeğindeki bir otobüs durağının hemen karşısında. Işıklı reklam panosundan, dış mekan reklam panosuna; sokak reklam panosundan kapalı bir mekanda görebileceğiniz türüne kadar ihtiyaç duyduğunuz her tür reklam panosunu yapmak için, Yiğit Metal işinin ekibi ile birlikte her zaman göreve hazır.

HEM GÖZ ALICI, HEM DE EKONOMİK

En zorlu arazi şartlarında bile uzun ömürlü kullanılabilecek şekilde imal ettiğimiz reklam panolarımız, kaliteli ve güvenilir olmasının yanı sıra ekonomik olarak da avantajlıdır. İhtiyacınızı karşılayabilecek ve her türlü reklam afişini üzerine rahatlıkla asabileceğiniz reklam panoları ile farkınızı ortaya koyacaksınız.

Reklam panolarımızın imalatı hızlı, montajı kolay ve sağlam yapılmaktadır. İşinin ehli mühendislerimizce ihtiyaca göre projelendirilen reklam panoları, projelendirmenin ardından kısa bir zaman zarfında imalatı tamamlanarak montaja hazır hale getirilmektedir.

Reklam panolarının tesliminde, ihtiyacınıza göre ebatta değişiklik gösterdiği için standart bir teslim süresi ya da fiyat verilememektedir. Ancak anahtar teslim mantığıyla çalışan Yiğit Metal sizin için reklam panolarınızı hazırlarken yapmanız gereken tek şey, diğer işlerinize odaklanmak ve panonuzun söz verilen tarihte teslimini beklemektir.

Bir tür çelik imalat işi olan reklam panosu üretiminde kullandığımız malzeme türleri, pano ebatları, hangi lokasyon için ne kadar büyüklükte bir reklam panosunun daha uygun olacağı gibi konularda bize danışabilirsiniz. Şehirler arası bir yoldaki dış mekan reklam panosunun dikkat çekebilmesi için gereken boyutlar ile, bir alış veriş merkezindeki ışıklı reklam panosunun boyutları arasında doğal olarak farklılıklar olacaktır.  Yiğit Metal tarafından imal edilen reklam panolarınız ile, artık bütün gözler sizin üzerinizde olacak.

Reklam panosu imalatı ve montajı ile ilgili konularda aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulmak için, sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon