Pencere ve Kapı Korkulukları

PENCERE VE KAPI KORKULUKLARI

Şehir hayatının günden güne kalabalıklaşması, apartmanların birbirine oldukça yakın inşa edilmesinden doğan güvenlik sorunları sadece kapı kilitlerinin yeterli olmamasına ve kendimizi güvende hissedebilmek için yeni güvenlik tedbirleri almamıza neden olmaktadır. Yalnızca evler değil, iş yerleri için de cam ve kapı güvenliğini artırma ihtiyacı günden güne büyümektedir. Pencere korkulukları, kapı korkulukları gibi ürünler de bu amaçla üretimine başlanmış olan modellerdir. Özellikle zemin katlarda çelik korkuluk yapılması, artık neredeyse zorunluluk haline gelmiştir.

GÜVENLİKTEN DAHA FAZLASI

Güvenliğin yanı sıra, yaşadığımız evlere daha estetik bir görüntü kazandırma isteğimiz de, hem güvenlik hem de estetik görünüm bir arada olabilir mi sorusunu beraberinde getirmiştir. Basit bir pencere demiri güvenliği sağlayabilir ancak estetik görünüm vadedemez. Yiğit Metal, üretim aşamasından montaj aşamasına kadar her bir safhayı detaylı biçimde ele alan çalışma prensibi ile sunduğu pencere ve kapı korkulukları ile, bu konudaki ihtiyaç sahiplerine en uygun çözümü vadetmektedir.

Özellikle ev kapı ve pencereleri için üretilen korkuluklar da, oturduğumuz evde hapis kalmış hissi yaşamamak adına yapılacak olan işlemin estetik görünümü büyük önem arz etmektedir. Yiğit Metal, üretim ve montajını yaptığı kapı ve pencere korkuluklarında, yuvanıza uyacağını düşündüğünüz modeli sunabilmek adına ihtiyaca özel üretim yapmaktadır. Geniş ürün yelpazemizden yapacağınız seçim ile, sahip olacağınız pencere ve kapı korkulukları sizi dışarıdan gelecek tehlikelere karşı korurken, içerideki samimi aile ortamının sıcaklığını da artıracaktır.

Özellikle zemin katta ya da yüksek zeminde oturanlar, kot farkı nedeni ile evinin bir tarafı camdan ya da balkon kapısından içeri girilmeye müsait olanlar, pencere ve kapı korkuluklarının yapımına mutlaka öncelik vermelidirler.

YİĞİT METAL FARKI

Yiğit Metal tarafından, kaliteli malzeme ile üretilen pencere ve kapı korkulukları uzun süreli kullanımlarda paslanma, korozyona maruz kalmayacak şekilde yapılmaktadır. Güvenlik alanındaki tüm yönetmelik ve sertifikalara uygun olarak üretilen korkuluklarımız, estetik görünüm ile evinize ya da iş yerinize elit bir hava katarken, aynı zamanda evde ya da iş yerinde bulunmadığınız zamanlarda gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacaktır.

Pencere korkuluk modelleri, kapı korkuluk çeşitleri, korkuluk fiyatları , pencere ve kapı haricinde balkon korkuluk modelleri ve balkon korkuluk fiyatları ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak ya da aklınıza takılanları sormak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon