Makina Dairesi

MAKİNA DAİRESİ

Kullanım amacı her ne olursa olsun bütün binaların ısı ve ışık ihtiyacı temel bir gereksinimdir. Bu ihtiyacın temininde bina, tesis, işletme vb. yapıların tamamına dağıtımın yapılabilmesi için katı, sıvı ya da gaz halde dönüşümü gerçekleştirilen enerji kaynağının merkezi sistem ile işletilmesi ve dönüştürülmesi gerekmektedir.

BİNALARIN KALBİ: MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ

Katı, sıvı ve gaz halde elde edilen enerjinin yakma haznesinde ısı üretiminde kullanılan ve makine dairesi dediğimiz alanda muhafaza edilen kazan ve merkezi ısıtma sistemleri, günlük yaşamda çok göz önünde bulunmayan ancak yaşamımız için hayati öneme haiz alanlardır.

Yiğit Metal olarak merkezi ısıtma sistemi ve kazan kurulum alanları için yerinde yapılan keşif neticesinde kullanım alanına göre özel tasarım olarak ürettiğimiz makine dairesi, binaların enerji ihtiyacının sağlandığı, güvenlik ve sağlamlığın ön planda tutulduğu, mekanik ile teknolojinin iç içe tasarlandığı uygulama alanlarımızdır. Merkezi ısıtma sistemi; yakma haznesi ve ısının dağıtılmasında kullanılan malzeme ve teknoloji, bina projesine ve enerji kimlik belgesine uygun olarak yapılmaktadır.

Yiğit Metal, bugüne kadar sunduğu bütün hizmetlerde olduğu gibi kaliteli ve güvenilir sağlamlıkla tasarlayıp ürettiği Makine Dairesi imalatında da en güvenilir çözüm ortağınızdır. Kullanım alanın özelliğine ve kurulumu yapılacak yerin seçimine göre mimar ve mühendislerimiz tarafından isteğe uygun olarak sizlerle birlikte görüş alış verişi yapılarak tasarlanmaktadır.

BİNA YAPILARINA UYGUN TASARIM

Bina projesine uygun olarak planlanan makine dairesi, gereksinim amacına uygun olarak, teknik ekiplerimizce güvenlik ve sağlamlık uyumuyla, uzun ömürlü, kullanım alanına uygun hizmet sunumuyla üretilmektedir. Yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilen Makine Dairesi, güvenlik ve sağlamlık testlerimizden geçtikten sonra alanında tecrübeli ekiplerimizce kurulum montajı yapılmaktadır. Yiğit Metal’in, Makine Dairesi üretiminde yerinde yapılan keşif ve bina enerji planlaması neticesinde kısa sürede üretim ve montajı yapılmaktadır. İhtiyaç alanına uygun olarak özel planlanıp üretilen makine dairesi, montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Makine Dairesi tasarım, üretim ve montajında Yiğit Metal, güvenlik amacına uygun olarak yerinde monte ettiği ürünlerde iş ve can güvenliği gereksinimlerine büyük önem vermektedir. Makine Dairesi üretim ve montajına ilişkin soru sormak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon