Çelik Sundurma

ÇELİK SUNDURMA

Firmaların günümüzde en çok ihtiyaç duyduğu şeyler arasında, mevcut alanları daha etkin olarak kullanılmasını sağlayan pratik çözümler gelmektedir. Açık alanların üzerine yapılan çelik sundurmalar, klasik beton yapılara nazaran hem daha ekonomik, hem de imalat-montaj işlemleri daha kısa sürelidir. Sundurma çatı ile kapatılan alanlarda, dışarıda istiflenebilecek, depolanabilecek malzemelerin hepsi gönül rahatlığıyla konulabilmektedir. Sadece büyük alanlar için değil, kapı önü sundurma veya kapı üstü sundurma gibi farklı seçenekler de mevcuttur.

KULLANIŞLI TASARIMLAR

Yiğit Metal tarafından üretim ve montajı yapılan çelik sundurmalar da, hem kullanışlı hem de ekonomik modellerle yapılmakta olup, ihtiyacınız doğrultusunda hazırlanan teknik bir proje ile imal edilmektedir.

Sadece iş yerleri için değil, evlerinde teras ve dekoratif gölgelik alan ihtiyacı olanlar için de Yiğit Metal tarafından kullanışlı olduğu kadar estetik görünümüyle de göz dolduran çelik sundurma uygulamaları yapılmaktadır. Zengin ürün yelpazemiz içerisinden, evinizin genel konseptine ve dış görünümüne en uygun modelleri tercih edebilir, ücretsiz olarak verdiğimiz yerinde keşif hizmetimiz ile uzman ekibimizle fikir alış verişi yapabilirsiniz.

Yiğit Metal garantisiyle imal edilen çelik sundurmalarımıza, kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun malzemeler kullanılmaktadır. Paslanmaya ve çeşitli deformasyonlara karşı dayanıklı olan çelik sundurmalarımızı uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İHTİYACI KARŞILAYAN İMALAT

Şirketlerin ve şantiyelerin açık havada depolamak istediği malzemelerin üst kısımlarını koruma altına almak amacıyla yaptırmak istediği çelik sundurmalar, ihtiyaç duyulan alanın büyüklüğüne daha fazla malzemenin montajı ile yapılabilmektedir. Kullanım amacınıza göre seçilecek malzemeyi en güvenli şekilde bir arada tutabilecek cıvataların seçimini, alanında uzman ve gerekli sertifikalara sahip teknik ekibimiz yapmaktadır.

Çelik sundurma üretim ve montaj işlemlerimiz iş sağlığı güvenliği standartlarına ve gerekli tüm güvenlik yönetmeliklerine uygun olarak yapılmaktadır. Yiğit Metal tarafından üretilen çelik sundurmalarda insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmadığı gibi, uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı içerisinde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır.

Çelik sundurmalarla ilgili ücretsiz yerinde keşif hizmetlerimizden yararlanmak, sundurma çatı, kapı önü sundurma ya da kapı üstü sundurma gibi çelik sundurma çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon