Alimak Kapıları

ALİMAK KAPILARI

İnşaat sahalarında en çok üzerinde durulan konu şüphesiz ki güvenliktir. Özellikle çok katlı binaların yapımında, personel ve malzeme sevkiyatını taşımada kullanılan asansörlerde, güvenlik meselesi bir derece daha fazla önem kazanmaktadır. Şantiye alanlarındaki asansörlerin güvenliğini sağlamak ve asansörlerde güvenli giriş çıkış tesisini sağlamak maksadıyla kullanılan alimak kapıları, çelik imalat işlerinde önemli yapılar arasındadır.

İHTİYACA UYGUN SEÇENEKLER

Yiğit Metal tarafından üretilen alimak kapıları modüler sistemde yapılabildiği gibi, isteğe göre kısa süre içerisinde projelendirilip kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. İş Sağlığı Güvenliği standartlarına uygun olarak ürettiğimiz alimak kapıları ile çalışır durumdaki asansöre içeriden ve dışarıdan müdahale önlenerek maksimum seviyede güvenlik sağlanabilecektir.

Şantiye sahasındaki asansörlere güvenli giriş ve çıkış üzerinde titizlikle durulması gereken hususlardan birisidir. Çok katlı binaların inşasında, yerden metrelerce yüksekliğe doğru hareket eden personelin, yanında malzeme taşıdığı zamanların da olduğu düşünüldüğünde, bu dikey hareket esnasında güvenliğinin sağlanması mühim bir meseledir. Alimak kapıları, bu konuda güvenliği sağlayan en önemli çelik imalat ürünleri arasındadır. Şantiye çalışanlarının güven içerisinde çalışabilmesi, asansörler vasıtasıyla katlar arasında dolaşırken tereddüt yaşamamaları, biraz da asansörde kullanılan alimak kapılarının kalitesi ve verdiği güvenle ilgilidir.

GÜVENLİĞİN ÖN PLANDA TUTULDUĞU ÜRÜNLER

Her ürünü ve projesi, tüm güvenlik sertifikalarına uygun standartta olan Yiğit Metal, alimak kapıları üretim ve montajında da aynı detaycı tavrını ortaya koymaktadır. Yiğit Metal tarafından imal edilen ve montajı kolaylıkla yapılan bilen alimak kapıları, bunun yanı sıra güvenliği maksimum seviyede sağlama ve uzun süreli kullanım konusunda da alanında lider durumundadır.

Alimak kapıları, şantiye alanlarındaki asansör giriş ve çıkışlarında güvenliği sağladığı kadar, işinizde olan profesyonel tutumunuz, çalışanlarınıza verdiğiniz değer ve iş sağlığı güvenliği konusunda gösterdiğiniz hassasiyeti de bir nevi yansıtan bir üründür. Yiğit Metal tarafından üretilen alimak kapıları, alanında bilgili ve gerekli sertifikalara sahip personeli tarafından tasarlanmakta, imal edilmekte ve hizmetinize hazır hale getirilmektedir.

Alimak kapıları ile ilgili aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için, sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon