Yangın Merdiveni

YANGIN MERDİVENİ

Yangın, deprem gibi doğal afetler ülkemiz coğrafyasında sıklıkla karşılaştığımız ve tedbirleri zamanında alınmazsa zararı çok olan felaketlerdir. Bir yangın durumunda, özellikle çok katlı apartmanların hızlı bir şekilde tahliye edilmesinde sağlam ve dayanıklı inşa edilmiş bir yangın merdiveni hayati öneme sahiptir.

ZOR ŞARTLAR İÇİN GÜVENLİ ÜRÜNLER

Olası bir tahliye durumunda, çok katlı bir binada tüm dairelerin bir anda yangın merdivenine doğru koşması ve tahliye sırasında evlerinde değerli bulduğu eşyalardan da yanına alabildikleriyle birlikte hareket etmesi, hızlı bir tahliyeyi sağlamanın yanı sıra, ağır yükleri taşımayı da garantileyen bir yangın merdivenini gerekli kılmıştır. Yangın ve tahliye merdivenleri ile ilgili olarak İtfaiyeci Merdiveni ve Z TİPİ Merdiven yazılarımızı da değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Sadece yönetmelikte adı geçiyor diye, üstün körü yapılan yangın merdivenleri, olası bir ihtiyaç durumunda bina ya da tesiste bulunanları zor durumda bırakacak, hatta canlarını bile tehlikeye atacaktır. Böylesine kötü bir senaryo yaşamamak adına yangın merdiveni ihtiyacınızı giderme konusunda Yiğit Metal kalitesini ve güvencesini tercih etmelisiniz.

İMALAT VE MONTAJ SÜRECİ

Yiğit Metal, yangın merdivenlerini ihtiyaç duyduğunuz alanda her türlü koşula karşı dayanıklı çelik konstrüksiyon merdiven sistemleri ile tesis etmektedir. Montajı kolay olan bu yangın merdivenleri, yeri değiştirilmek istendiği zaman kolaylıkla demonte edilebilmektedir.

Yiğit Metal tarafından imalat ve montajı gerçekleştirilen tüm yangın merdivenleri, ulusal ve uluslararası yangın ve deprem yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir. Kurulumu oldukça kolay olmasına karşın, olası bir tahliye durumunda maksimum ağırlıkta yük taşıyabilecek şekilde üretilmiştir.

Yangın merdiveni, ihtiyaç durumunda canların kurtulmasını sağlayacak bir yapı olup, Yiğit Metal üretimlerinde bunu bilincinde hareket etmektedir. Yangın merdiveni imalatında kullanım ve dayanıklılığa önem verdiğimiz gibi, estetik görünümü de göz ardı etmemekteyiz. Yapılacağı bina ya da tesisin renklerine göre istenilen her renge boyanabilen yangın merdivenleri, ihtiyaç durumu haricinde neredeyse fark etmeyeceğiniz ve asla göz zevkinizi bozmayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Yangın merdiveni yaptırmak ya da mevcut merdiveninizi değiştirmek; diğer çelik konstrüksiyon merdiven modellerimizi incelemek, ayrıca konuyla ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon