Yükseltilmiş Döşeme

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

İlerleyen teknoloji ile birlikte evlerde bulunan uydu, akıllı tv, internet gibi uygulamaların kabloları artmaya başladı. Ev içinde artan kabloların yarattığı çirkin görüntüyü engellemek için yeni yapılarda tüm kablolar duvar içerisinden geçirilerek bu kargaşanın önüne geçilebilmektedir.

KONFORU ARTTIRAN SİSTEM

Aynı uygulamayı daha eski yapılarda gerçekleştirmek ise, eski usullerle yapılmaya kalkındığında duvarların kırılması, kablo hatlarının içinden geçirildikten sonra yeniden alçı ve boya yapılması gibi uzun süren, maliyetli ve zahmetli işlemler gerektirmektedir. Yiğit Metal, yükseltilmiş döşeme sistemleri ile evinizin ya da işyerinizde ekleyeceği bir katman ve arada yaratacağı boşluk sayesinde, etrafta saçılmış halde duran kabloların bu boşluğa taşınmasını sağlayacağı gibi, derdinizi çok daha ekonomik bir yolla çözmektedir.

Anahtar teslim mantığıyla çalışan Yiğit Metal, evinizin ya da işyerinizin yükseltilmiş döşeme için projelendirmesini, en hızlı ve en doğru şekilde yaptıktan sonra hızla imalat ve montaj aşamalarına geçer. Kısa bir zaman içerisinde yükseltilmiş döşeme ihtiyacını gidermeyi taahhüt eden Yiğit Metal, maliyet kıstasını da göz önünde bulundurarak sizin için en uygun seçeneği en ekonomik fiyata sunar.

Yükseltilmiş döşeme uygulaması sayesinde artık gözünüze batan, ayağınıza dolanan, yer kaplayan ve görüntü kirliliğini yapan en kadar kablo, tesisat vb. varsa artık duvarların ardına gizleyebileceksiniz. Yükseltilmiş zemin gibi farklı yükseltilmiş döşeme seçenekleri sayesinde, evinizin kullanım alanını arttırabileceksiniz. Dışarıdan görülmeyen yükseltilmiş döşeme ayakları sayesinde, kullanışlılık ve konfor sizin evinize de gelecek. Üstelik bu işlemi, Yiğit Metal farkıyla hiçbir yeri kırıp dökmeden yapabileceksiniz. Yükseltilmiş döşeme, son dönemin en büyük ihtiyacı olan ev ve iş yeri içerisindeki alan kazanımını ve sade görünümü sizler için en kullanışlı ve ekonomik olan sağlayan yollardan bir tanesidir. Yükseltilmiş döşeme detayları, sizin için büyük bir titizlikle tasarlanır ve uygulanır.

ÇOK SEÇENEK, HIZLI İMALAT

Yiğit Metal tarafından imalat ve montajı yapılan yükseltilmiş döşeme sistemlerinde, geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyacınız olan ve zevkinize uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Her zevki düşünerek tasarlanan yükseltilmiş döşeme çeşitlerimiz, sayısız alternatifleri ile sizlerin beğenisine sunulmuş durumdadır.

Yükseltilmiş döşeme ile ilgili olarak yükseltişmiş döşeme fiyatları ya da tercihinize göre yükseltilmiş zemin fiyatları gibi aklınıza takılanları sormak ve daha detaylı bilgi almak için, sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon