Panjurlu Baca Şapkaları

PANJURLU BACA ŞAPKALARI

Bina ve evlerin baca şapkaları rüzgar nedeniyle hava akımının ters akışı sonucu dumanın içeriye akışına neden olmaktadır. Bunun yanında baca girişleri yağmuru suyu ve hava salınan çöp vb. cisimlerin baca içlerinde birikmesi neticesinde yangına neden olabilmektedir. Bütün bu sorunların giderilmesinde özel baca şapkası kullanımı binaya su ve nemin içeriye girmesini önleyerek bina ömrünü uzattığı gibi dumanın ters akışına da engel olmaktadır.

İHTİYACA UYGUN İMALAT

Havalandırma boşlukları, şaft alanları ve bacaların güvenlik ve kullanıma göre hava akışını veya boru hattı, kablo girişlerini estetik kaygılar göz önünde tutularak yerinde yapılan keşif neticesinde projeye özel baca şapkası üretmekteyiz.

Yerinde yapılan keşif neticesinde kullanım alanına göre özel tasarım olarak ürettiğimiz panjurlu baca şapkaları binaların havalandırma, güvenlik ve sağlamlığın yanında binanın dış görselliğinde dekoratif estetiği göz önünde tutulmaktadır.

Yiğit Metal, diğer üretim ve montaj işlerinde olduğu gibi, panjurlu baca şapkası üretiminde de en güvenilir çözüm ortağınızdır. Kullanım alanına ve gereksinime uygun olarak üretilen panjurlu baca şapkası,  alanında yetkin mimar ve mühendislerimiz tarafından projelendirilerek, istenilen ölçü ve ebatlara uygun olarak üretilmektedir. Üretimi tamamlanan baca şapkası modeli, gerekli güvenlik ve sağlamlık testlerimizden geçtikten sonra alanında tecrübeli ekiplerimizce montajı yapılmaktadır. İhtiyaç alanına uygun olarak üretilen panjurlu baca şapkası, montaj yapılarak kullanıma hazır hale getirilir. Hızlı keşif, kullanımına uygun güvenlik ve sağlamlık içeren, dayanıklı, kullanım alanına göre uygun materyallerden üretilen ürünlerimizin montaj sonrası her zaman yanında olduğumuzu, olası her şikayette çözüm odaklı çalıştığımızı Yiğit Metal güvencesi ile göreceksiniz.

FARKLI İHTİYAÇLARA FARKLI ÇÖZÜMLER

Panjurlu baca şapkası tasarım, üretim ve montajında Yiğit Metal, güvenlik amacına uygun olarak yerinde monte ettiği ürünlerde iş ve can güvenliği gereksinimlerine büyük önem vermektedir. Ürünlerimizin üretim ve montajında iş sağlığı güvenliği yönetmeliğine ve imar yönetmeliği ile ülkemizde ve dünyada uygulanan malzeme standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır. Panjurlu baca şapkalarının, menfezli baca şapkası, rüzgar gülü altlığı gibi farklı çeşitleri bulunup, ihtiyacınıza göre imalatı yapılmaktadır. Projeye özel baca şapkası imalatı ile, ihtiyacınıza en iyi şekilde karşılık verecek olan ürün hazırlanmaktadır. Konu ile ilgili sorularınızı iletmek için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon