Spiral Merdiven

SPİRAL MERDİVEN

Merdiven yapımlarında artık katlar arası geçişler için kullanışlılığı ve uzun süreli kullanıma uygunluğu kadar, estetik görünüm de önem kazanmış durumdadır. Gerek bina içinde, gerekse ev içlerinde katlar arası iniş ve çıkışlarda kullanışlı olduğu kadar estetik görünüme de uygun spiral merdivenler, vazgeçilmez yapılar arasındadır. Artık spiral merdivenlerin yapımında sadece kullanışlılığına değil, estetik görünümüne de önem verilmektedir. Yiğit Metal olarak, her hizmetimizde olduğu gibi spiral merdivenlerde de ergonomik ve kullanışlı modellerimizle sizleri beklemekteyiz.

PROJE VE ÜRETİMDE PROFESYONELLİK

Ücretsiz keşif ve çizim hizmeti ile size tam olarak ihtiyacınız olan spiral merdiven modelini belirlemekte, ihtiyacınıza göre tesis ya da işyerinizde cıvatalı bağlantı sistemi ile, montajı oldukça kolay şekilde çelik konstrüksiyon merdivenler tesis edebilmekteyiz. Merdivenlerin imalatı haricinde, profilden merdiven korkulukları ve sahanlık korkulukları da geniş ürün yelpazemiz içerisinde yer almaktadır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için CNC Kesim Korkuluk, Çelik Korkuluk ve Küpeşte Korkuluk başlıklı yazılarımızı, merdivenlerle ilgili olarak da Döner Merdiven, Z Tipi Merdiven, Kedi Merdiveni, İtfaiyeci Merdiveni yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Yiğit Metal olarak, detaycı bir yaklaşım ile imal ettiğimiz spiral merdiven uygulamalarında basamak yükseklikleri açık veya kapalı rıht olarak, ihtiyaç ve isteğinize göre tasarlanabilmektedir. Spiral merdiven uygulamalarımız estetik ve kullanışlı olmasının yanı sıra, tüm güvenlik standartları ve sertifikalarına uygun olarak projelendirilip imal edilmektedir.

Spiral merdiven uygulamalarımızda, yine isteğe uygun olarak kaplama alternatifleri arasında çelik döşeme de bulunmaktadır. Kaydırmaz bantlı düz çelik levhaların kullanılması ile spiral merdivenlerde güvenlik katsayısı daha da arttırılabilmektedir.

ESTETİK ODAKLI ÜRÜNLER

Sadece inşaatlarda ve bina içlerinde değil, ev içlerinde de estetik bir görünüm için, farklı spiral merdiven seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Yiğit Metal tarafından imal edilen kullanışlı ve ev dekorasyonunuza uygun spiral merdivenlerle, misafirlerinizin evinize gıpta ile bakmasını sağlayabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı spiral merdiven çeşitlerimiz, yapılmasını istediğiniz yer ve ebat bilgilerine göre kısa zamanda teknik projeye dökülerek hazır hale getirilmektedir.

Spiral merdiven çeşitlerimiz, kullandığımız malzeme çeşitleri, fiyat ve ücretlendirmeler, ücretsiz keşif işlemleri ve aklınıza takılan başka sorulara cevap bulmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon