Kedi Yolu

KEDİ YOLU

İnşaat sektöründe işlerin hızla ve güven içinde yürümesi günümüzde büyük önem arz etmektedir. İş sağlığı güvenliğini konusunda alınan tedbirlerin de artmasıyla birlikte, gerek inşaat süresince gerekse inşaatların bitiminin ardından makine dairelerine yapılacak olacak çalışma, bakım ve onarımların hızlı ve güven içerisinde yapılabilmesi için, dayanıklı kedi yolu imalatlarına olan gereksinim artmıştır.

MİNİMUM MASRAF İLE MAKSİMUM FAYDA

Makine daireleri içerisinde ulaşımı ve hareketliliği maksimumda tutacak, aynı zamanda bunu en ekonomik yoldan yapılmasını sağlayacak olan kedi yolları, günümüz inşaat sektöründe pratiklik denilince ilk akla gelen yapılar arasındadır. Basit bir iş gibi görünse de, Kedi yolu yapan firmalar arasında sadece kedi yolu ızgara yapımında bile kalite açısından büyük farklar oluşabilmektedir.

İnşaat için oldukça küçük ve önemsiz bir detay gibi gözükse de, işlevselliği ve işe kattığı ivme açısından bir kedi yolu, olmazsa olmazlar arasındadır. Üzerinde malzeme taşındığı da göz önüne alındığında, kedi yolu denildiğinde dayanıklılığın ön plana çıktığı bir ürün ihtiyacı doğmaktadır. Yiğit Metal, montajı oldukça kolay olan ancak bir o kadar da dayanıklı kedi yolu seçenekleriyle, ihtiyacınız olanı size kısa zamanda sunmaktadır.

  DETAYLI PLANLAMA, HIZLI İMALAT

Kullanılacağı alana ve uzunluğa göre, yatay ya da dikey konumlandırma tercihlerine göre, Yiğit Metal tarafından üretimi ve montajı oldukça hızlı yapılabilen kedi yolu, markamızın her ürününde olduğu gibi güvenle kullanabileceğiniz yapılar arasındadır. Kedi yolu imalatımızın kolay montaj özelliği, kullanım alanı bittiği zaman da kolayca kaldırmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Yiğit Metal tarafından üretilen kedi yolları, her türlü hava şartında dayanıklı ve uzun süreli kullanım için uygun malzemeden imal edilmektedir.

Kedi yolu projelendirmelerinde, nerede kullanılacağı, kullanım alanının genişliği, kullanım maksadı gibi öğelere göre bir teknik detaylandırma yapıldığı için işin teslim süresi ve ücretlendirme konusunda standart bir uygulama yapılmamaktadır. Her iş, kendi özelliklerine göre gelişim gösterdiği için, kedi yolu ihtiyacınızda da size özel bir çalışma yapılacaktır.

Kedi yolu nasıl yapılır, ücretlendirmesi nasıldır gibi sorularınız ve aklınıza takılanlar için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon