Çelik Konstrüksiyon

 

ÇELİK KONSTRÜKSİYON

 

Yapısal anlamda, üretim anlamında ve gündelik hayatta kullanılabilecek birçok farklı noktada çelik, çok nitelikli ve güvenilir bir malzeme yapısına sahiptir. Bu bağlamda da çeliğin yapısal anlamda ve birçok farklı alanda kullanımı için çelik konstrüksiyon temel kullanım sistemlerinden birini oluşturmaktadır. Çelik konstrüksiyon, insan ihtiyaçlarına uygun olarak yapıların amacına uygun şekilde üretilmesini ifade eder. Bu çerçevede çelik gibi sağlam bir malzemenin kullanılması da insan hayatına ve kullanımına özen göstermeyi ifade etmektedir. Bu nedenle bugün ülkemizde çelik konstrüksiyon firmaları çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle dünyanın en büyük ülkelerinde inşaat güvenliğine çok yüksek özen göstererek daha hızlı yapılaşmaya önem veren ülkelerde çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı konusunda da çok yüksek profesyonellik bulunmaktadır. Ülkemizde de İstanbul çelik konstrüksiyon hizmetleri YİĞİT METAL sayesinde aranan kalite de sunulmaktadır.

 

ÇELİK KONSTRÜKSİYON HİZMETLERİ

 

Bugün firmamız gibi çelik imalatı yapan firmalar sayesinde sunulan ürünler birçok farklı noktaya ulaşmaktadır. Öncelikli olarak çelik konstrüksiyon üretimleri sayesinde köprü geçişleri, güçlendirme, sundurma, çatı sistemleri, depo, hangar, cephe giydirme, asma kat ve ara kat gibi birçok sistem temin edilebilir. Örneğin, yapıların iç kısımlarında ve açık alanlarda çelik merdiven imalatı sayesinde hem sağlam hem de görüntü anlamında perspektife sahip bir yapı elde edilmektedir. İnşaat çalışmaları açısından düşünüldüğünde çelik depo hangar gibi yapılar genellikle endüstriyel tesisler ve limanlar için çok büyük bir kolaylık oluşturmaktadır. Ayrıca yapıların iç kısmında sağlam ve hızlı bir şekilde ek kullanım alanları talep edilmesi durumunda da çelik ara kat asma kat, çekme kat gibi sistemler uygulanmaktadır. Tüm bu sistemler, kullanım alanına güven getirirken, aynı zamanda da inşaat çalışmalarının eski koşullara göre çok daha hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

 

ÇELİK KONSTRÜKSİYON HİZMETİNDE YÜKSEK GÜVENİRLİK

Bugün çelik hangar depo gibi sistemlerde kullanıcıların ilk isteği yüksek güvenliğin elde edilmesidir. Bu nedenle firmamız, malzeme sağlamlığında yüksek bir güvenlik sağlarken, montaj ekipmanları, kurulum ve kullanım açısından da aynı garantileri sağlamaktadır. Örneğin, pratik ve hızlı bir şekilde çelik çatı uygulanması mümkündür. Bu sistem diğer çatı sistemlerine göre daha yüksek bir sağlamlık ve güvenlik ortaya çıkarmaktadır. Farklı bir örnek olarak bugün firmamız gibi  bina güçlendirme firmaları tarafından da kolon ve kiriş sistemlerinde çelik eklentiler ile çelik güçlendirme oluşturulmaktadır. Kafeteryalar, bahçeler, restoran işletmeleri veya konutlar gibi birçok alanda ya da endüstriyel alanlarda çelik sundurma, sundurma çatı kullanılabilmektedir. İstenen farklı alanlarda çelik yürüme platformu gibi sistemler kullanılarak, alan birleşimleri ve genişletme işlemleri oluşturulabilmektedir. Bu işlemlerin her birinde temel mantık çok yüksek bir sağlamlık elde edilmesi ve uzun yıllar boyunca dayanıklı bir kullanım sağlanmasıdır.

Tüm Çelik konstrüksiyon imalat ve montajlarınızda .sundurma çatı, çelik yürüme platformu, çelik çatı, çelik depo hangar, çekme kat, çelik asma kat ara kat, asansör çelikleri veya cephe çelikleri gibi ürünlerde üretim yöntemleri, üretim malzemeleri, teslimat tarihi gibi tüm sorular açısından detaylı bilgi talep edebilmek için sitemizde yer alan iletişim formunu kullanabilir, telefon numaralarımıza ulaşabilir veya info@yigitmetalcelik.com adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon