Küpeşte Korkuluk

KÜPEŞTE KORKULUK

Zaman içerisinde toplu yaşamın artması çok katlı apartmanların, toplu konutların ve sitelerin çoğalmasına neden oldu. Bu durum, çok katlı binalarda yaşayan insanların evlerine ulaşabilmesi için uzun ve tehlikeli apartman boşluklarındaki merdivenleri çıkmasını zorunlu hale getirdi. Bir anlık dalgınlık ya da beklenmedik kazalar sonucunda bu apartman boşluklarından aşağıya düşmek gibi olumsuz durumlarla karşılaşma ihtimali de ne yazık ki artmıştır. Bahsettiğimiz riskler, bu konuda güvenilir çözüm yollarının geliştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Küpeşte korkuluk, bu amaçla üretimine başlanmış ürünler arasındadır.

APARTMAN İÇİ GÜVENLİK ARACI

Bu risk faktörüne karşı Yiğit Metal tarafından imalatı ve montajı yapılan küpeşte korkuluklar, olası kazaların önlenmesinde en etkili çözümdür. Apartman boşluklarındaki merdivenlere montajı yapılan küpeşte korkuluklar sayesinde, asansör kullanmayı tercih etmeyenler ya da asansör bulunmayan binalarda merdivenleri çıkmak zorunda kalanlar için hem bir dayanak, hem de güvenliği sağlayan bir koruma yapısı sağlanacaktır.

Yiğit Metal ailesinin birer ferdi olan, işinde profesyonel mühendislerce hazırlanan ve isteğinize uygun projeler, yine işinin ehli ustalar tarafından imalat ve montaj işlemlerine tabi tutulmaktadır. Tüm güvenlik sertifikaları ve yönetmeliklerine uygun olarak üretim ve montaj işlemleri tamamlanan küpeşte korkuluk projelerinde, size düşen sadece küpeşte balkon, merdiven küpeştesi gibi çeşitler içerisinden ne istediğinize karar vermektir. Sürecin geri kalanında, anahtar teslim mantığı ile çalışan Yiğit Metal, ekip ruhu içerisinde koordineli bir şekilde hareket ederek kısa süre içerisinde ihtiyaç duyduğunuz küpeşte korkulukları bina ya da işyerinize kazandıracaktır. Üzerinde titizlikle çalışılacak olan küpeşte korkuluk detayları da, daha estetik görünmesini sağlayacaktır.

UZUN SÜRELİ KORUMA GARANTİSİ

Yiğit Metal tarafından imalat ve üretimi yapılan küpeşte korkuluklar uzun süre bakım ya da yenilme masrafı çıkarmadan kullanabileceğiniz, paslanmaz ve kaliteli malzemelerle yapılmaktadır. Ergonomik kullanım kadar estetik görünüme de önem veren Yiğit Metal, küpeşte korkuluklarınızın apartman ve iş yeri tasarımınıza en uygun şekliyle üretilmesini ve montajını da sağlamaktadır.

Küpeşte korkulukların yapım süreci, seçtiğiniz küpeşte korkuluk modelleri, ihtiyaç duyduğunuz yerin uzunluğu, kat sayısı ve malzeme cinsine göre değişiklik gösterdiğinden standart bir süre verilememektedir. Küpeşte korkuluk fiyatları, küpeşte korkuluk modelleri, ne kadar zaman içinde tamamlanacağı gibi konularda merak ettiklerinizi sormak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon