Cihaz Sehpaları

CİHAZ SEHPALARI

Pek çok cihaz, gerek istifleme gerekse bir yerden bir yere taşıma için kendine tam olarak uygun cihaz sehpalarına gerek duymaktadır. Bu cihaz sehpalarının bazıları cihazla birlikte verilirken, bazıları için özel üretim gerekmektedir.

ÇELİK İMALAT KONUSUNDA İLERİ DÜZEY ÜRETİM

Yiğit Metal, çelik konstrüksiyon konularında her ürününde olduğu gibi cihaz sehpaları konusunda da sizler için en kullanışlı, ergonomik ve ekonomik ürünleri sunmaktadır. Taşıma ya da istifleme konusunda sehpaya ihtiyaç duyduğunuz ürünün ölçüleri ve tam kullanım maksadı belirlendikten sonra, işinin ehli mühendislerimizce ihtiyacınız projelendirilir. Her iş için, ihtiyaca özel olarak proje hazırlanmakta; asla önceden hazırlanmış kalıplar üzerinden gidilmemektedir.

Cihaz sehpası imalatı, en az projesi kadar titizlik içerisinde ele alınan bir süreçtir. Projesi onay alan cihaz sehpası, yine alanında profesyonel teknik ekibimiz tarafından imalat işlemine tabi tutularak kullanıma hazır hale getirilir. Ağır cihazların taşınmasını kolaylaştırmadan, hafif ancak çok yer kaplayan cihazların bir arada istiflenmesine kadar pek çok amaç doğrultusunda cihaz sehpası imalatı yapılabilmektedir. Montaj işlemi gerektiren cihaz sehpalarında da, ergonomik yapısına uygun olarak montajlama işlemi gerçekleştirilmektedir.

İSTER PORTATİF, İSTER SABİT SEHPA

Portatif cihaz sehpaları için de, bir yerden bir yere taşınırken herhangi bir sorun yaşanmaması için dayanıklılık ve uzun süreli kullanım konusunda en kaliteli ürünler tercih edilmektedir. Cihaz sehpaları imalatında, işin süresi ve maliyeti istekte bulunulan ürünün türüne ve sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle cihaz sehpaları üretim ve montaj işlemlerinde standart bir fiyat ve teslim süresi verilememektedir.

Çelik konstrüksiyon alanında yer alan geniş ürün yelpazemiz içerisinde, ihtiyacınıza en uygun cihaz sehpasının yapımı için gerekli malzemeyi ve modeli mutlaka bulacağınızdan eminiz. Yiğit Metal olarak, ürünlerimizin hizmet odaklı olmasına özen gösterdiğimiz için gerek ürün istifleme, gerek sabit, gerekse taşıma amacıyla ürettiğimiz cihaz sehpalarında korozyona uğramayan malzemeler tercih edip, paslanma ya da kısa sürede kullanım dışı kalabilecek özellikte malzemeleri asla kullanmamaktayız.

Cihaz sehpaları konusunda daha fazla bilgilenmek, cihaz sehpaları fiyatları ya da aklınıza takılan başka sorular varsa onlar hakkında da bilgi almak için, sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon