Çelik Çatı

ÇELİK ÇATI

Bina çatısı; soğuk ve sıcak havalarda ısı geçirgenliğinin, yağış ve kar durumunda su geçirgenliğinin, deprem ve yangın riskinde ise güvenliğin ve sağlamlığın önem arz ettiği alanlardır. Çatı yapımında kullanılan çelik aksamdan üretilen malzemeler ısı, su ve güvenlik gereksinimlerinin yanında çelik çatının iç alan planlanmasında da önemli rol oynar.

SAĞLAM VE DAYANIKLI ÇATI İMALATI

Binanın taşıyıcı statik hesaplamalarına ve imar planlarına uygun olarak tasarlayıp ürettiğimiz Çelik Çatı sayesinde bina yalıtımında ve iç mekan planlamasında optimum seviyede kullanım imkanı sunulmaktadır. Yiğit Metal,rüzgar ve kar yükünü hesap ederek statik açıdan uygun cıvatalı veya kaynaklı sistem bağlantıları ile ekonomik ve mukavemeti yüksek dirençli çözümler sunmaktadır.

Yiğit Metal olarak çelik çatı yapımında her ürün imalatında gösterilen titizlik ve özveri gösterilir. Bina statik planı ve imar planları ile talebinize uygun özel tasarım olarak ürettiğimiz çelik çatı yapımında kullanım alanında enerji kaybının önleyen, güvenlik ve sağlamlığın ön planda tutulduğu, mekanik ile tasarımın iç içe tasarlandığı bütüncül hizmet sunulmaktadır.

TEKNİK VE TİTİZ İŞ ANLAYIŞI

Yiğit Metal, bugüne kadar sunduğu bütün hizmetlerde olduğu gibi kaliteli ve güvenilir sağlamlıkla tasarlayıp ürettiği Çelik Çatı sunumunda en güvenilir çözüm ortağınızdır. Çelik Çatı maruz kalacağı çevresel dış etkilere ve bina statik planlarına uygun olarak imal edilmektedir. Yüksek kalite malzemelerle üretimi yapılan Çelik Çatı, geçirgenlik ve mukavemet konusunda güvenlik ve sağlamlık testlerimizden geçtikten sonra montajı yapılmaktadır.

Çelik Çatı üretim ve montajında Yiğit Metal, güvenlik amacına uygun olarak yerinde monte ettiği ürünlerde iş ve can güvenliği gereksinimlerine büyük önem vermektedir. Çelik Çatı üretim ve montajı, çelik çatı fiyat hesaplamaları, çelik çatı çeşitleri ve metrekare fiyatları gibi sorularınız için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz

 

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon