Çelik Asma Kat – Ara Kat

ÇELİK ASMA KAT ARA KAT

Ev ve iş yerlerinde yerden tasarruf etmek ve mevcut iş alanını optimum seviyede kullanabilmek oldukça önemlidir. Ekonomik koşullarda her şeyden tasarruf edilirken, ihtiyaç durumunda yerden tasarruf etmemek ve iş alanının içinde öylece duran yüksekliği kullanışlı hale getirmemek ziyandan başka bir şey değildir. İşte bu ihtiyaçlar için üretilen asma katlar, çekme katlar ve ara katlar, yer ihtiyacı konusunda oldukça kullanışlı ve pratik uygulamalardır.

HAFİF VE KULLANIŞLI

Yiğit Metal tarafından üretimi ve montajı yapılan; beton ara katlara nazaran binaya yüklediği ağırlık çok daha hafif olan asma katlar, iş yerinizde istediğiniz alanı sizler için kolayca yaratacaktır. Kullanım alanına ve taşıyacağı yüke göre kararlaştırılan özel cıvatalı ve kaynak sistem bağlantıları ile sağlam bir yapı oluşturulacaktır. Asma kat, ara kat ve çekme kat uygulamaları kullanışlı olduğu kadar, aynı zamanda ekonomik bir çözüm aracıdır.

Asma kat ve ara kat ihtiyacınızı belirlemek üzere, alanında deneyimli mühendislerimiz hızlı bir keşif ve projelendirme işlemi yaparak ihtiyacınız olan ara katı en teknik ayrıntısına kadar kağıda dökmektedir. Ardından yine alanında gerekli sertifikalara sahip olan teknik ekibimiz, imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyacınız olanı size en kısa ve ekonomik yoldan verir.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Asma kat ve ara katın kaplama seçenekleri konusunda da Yiğit Metal size geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Beton, betopan, osb ve veya stud çivisi de denilen kompozit döşeme seçeneklerinden sizin için en uygun olanı uygulanır. İstenildiği durumda her model çelik asma kat imalatı yapılabilmektedir.

Anahtar teslim mantığıyla çalışan Yiğit Metal, ihtiyacınız olanı belirledikten sonra sıkı bir iş temposu içinde imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştirir. Bu süre zarfında size düşende sadece diğer işlerinize odaklanmak ve asma katınız yapıldıktan sonra güven içerisinde kullanmaktır.

Asma kat, ara kat ve çekme katlarla ilgili yapım şekilleri, malzeme türleri, teslim süreleri ve aklınıza gelen diğer sorular hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon