HAKKIMIZDA

Çelik Konstrüksiyon

Yiğit Metal olarak, inşaat ve yapı sektöründe çelik konstrüksiyon denilince akla gelen ilk isimlerden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. İşinde profesyonel mühendislerimiz ve alanında gerekli tüm sertifikalara sahip, tecrübeli teknik ekibimizle yerinde keşif, projelendirme, statik hesap, imalat ve montaj işlemlerinin tamamını büyük bir ciddiyet ve sıkı bir iş disiplini içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Yiğit Metal olarak, çelik konstrüksiyon merkezli işlerdeki başarılarımız sayesinde kısa bir zaman içerisinde büyük projelerde yer almayı başardık. Çelik güçlendirme, cephe çelikleri, asansör çelikleri, çelik sundurma, çelik çatı, çelik korkuluk, çelik platform gibi daha pek çok konstrüksiyon işinde sağlam ve dayanıklı projeleri hayata geçirmiş durumdayız.

Yaptığımız işlerde sadece kullanışlılık ve dayanıklılık değil, estetik görünüm ve dekoratif özelliklerinin de ön planda olduğunun farkındayız. CNC kesim mesh ve korkuluk gibi işlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu en estetik ürünleri, sac ayağının ekonomi ve kalite ayaklarına da sağlam şekilde oturtarak gerçekleştirmekteyiz.

Sadece çelik konstrüksiyon başlığı altında büyük ve devasa projelerde değil, kedi merdiveni, küpeşte korkulukları, itfaiyeci merdiveni gibi pratiklik ve kolaylık sağlayan ürünlerin imalat ve montaj işlerinde de başarılı bir profile sahibiz.

Her işi kendi özellikleri doğrultusunda ele alan bir firma olarak, müşterilerimize asla genel geçer ve standart uygulamalar sunmamaktayız. Her müşterinin bir değer ve her işin de bir proje olduğunu bilerek, Yiğit Metal adını inşaat ve yapı alanında ulusal bir marka haline getirme vizyonu ile hareket etmekteyiz.

Yiğit Metal olarak, tüm imalatlarımızda güvenlik sertifikalarını uygun, iş sağlığı güvenliğini destekleyen ürünler kullanmaktayız. Yaptığımız işlerin Yiğit Metal adını, işi teslim edene kadar değil devamında da temsil ettiğinin bilincinde olarak çalışmaktayız.

Yiğit Metal olarak misyonumuz; çelik konstrüksiyon işlerinde müşterilerimize istedikleri ürünleri en kısa zamanda, istedikleri şekilde sunabilmektir. Vizyonumuz ise Yiğit Metal ismini çelik konstrüksiyon denildiğinde, insanların bilincine güvenilir bir marka olarak işleyebilmektir.