Seperatör Sistemleri

 

SEPERATÖR SİSTEMLERİ

Özellikle ofislerde, kalabalık çalışma alanlarında yer tasarrufu sağlamak amacıyla asansör çelik işlerinde kullanılan seperatör sistemleri, günümüzde en çok tercih edilen pratik yapı ürünleri arasındadır. Bir iş alanını artı klasik yöntemler arasında sayılan beton duvarlara bölmek yerine,asansör çelik konstrüksiyonlarında, ihtiyaca göre istenildiği zaman yerleri kolayca değiştirilebilen seperatör sistemleri ile ayırmak çok daha pratik ve kullanışlı bir yöntemdir.

KULLANIŞLI VE ESTETİK

Kullanışlı olmasının yanı sıra, yaratıcı ve dekoratif tasarımlarla asansör çelik işlerinde iş yerinin ambiyansını da değiştirecek güzellikteki seperatör sistemleri, alan tasarrufu sağladığı gibi kullanıldığı iş yerleri için de etkili bir dekorasyon aracı olacaktır.

Sunduğu hizmetlerde kalite ve güvenilirliğin yanı sıra, estetik duruşa da önem veren Yiğit Metal,asansör çelik konstrüksiyon işlerinde seperatör sistemleri konusunda sunduğu geniş ürün yelpazesi ile iş yerinize en uygun modeli sizlere sunmaktadır.

İŞLEM SÜRECİ

Yiğit Metal tarafından,asansör çelik konstrüksiyon seperatör sistemini kullanım alanı olarak belirlediğiniz yerde ücretsiz keşif yapılarak, ihtiyacınız doğrultusunda teknik projeniz kısa zaman içerisinde hazırlanır. İsteğe göre ikili imal edilen seperatör sistemleri ile geçişler engellenerek, ,iş yerindeki güvenlik kaygıları da giderilebilir. Kolay montaj özelliği ile üretilen asansör çelik işlerinde seperatör sistemlerimiz, bir süre sonra yer değişikliğine gidilmek istendiğinde yine aynı kolaylıkla sökülerek, yeniden monte edilebilir.

İş yerlerinde klasik duvar bölmelere son veren seperatör sistemleri ile asansör çelik işlerinde iş alanlarından tasarruf etmek ve etkili bir alan planlaması yapmak artık çok kolay. Yiğit Metal tarafından imalat ve montajı yapılan asansör çelik konstrüksiyon seperatör sistemleri ile iş yeriniz aynı zamanda daha elit ve seçkin bir görünüme kavuşacak.

Yaptığımız her işte olduğu gibi, asansör çelik konstrüksiyonlarında Seperatör sistemlerinde de geçerli tüm güvenlik yönergeleri ve iş sağlığı güvenliği standartlarına uygun malzemeler kullanmaktayız. İnsan hayatını olumsuz yönde etkileyici hiçbir ham maddeyi ya da işlemi, ürünlerimizde bulundurmamaktayız.

Asansör çelik işlerinde seperatör sistemleri ile ilgili ebat ve türleri, seperatör sistemleri fiyatları, seperatör sistemleri detayları, kullanım yerleri ve aklınıza takılan diğer tüm sorularınıza cevap bulmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon