CNC Kesim Korkuluk

CNC KESİM KORKULUK

Merdivenler için yapılan korkuluklar ortaya çıkış mantığında güvenlik amaçlı olsa da, zaman içerisinde yapıların kullanışlılığı kadar görünümünün de önem kazanması ile birlikte estetik amaçlı imal edilmeye başlanmışlardır.

ESTETİK DOKUNUŞLAR

Evinin iç ya da dış dekorasyonuna özel imtina edenler, oto galericileri; restoran, otel ya da kafe işletmecileri gibi yaptığı iş kadar müşterilerini ağırladığı mekanın estetik görünümünün de önem kazandığı iş sektörlerinin ileri gelenleri artık merdiven korkuluklarında CNC kesim korkuluk adı verilen ve kullanışlılığının yanı sıra bulunduğu ortama estetik, seçkin bir hava katan korkulukları tercih etmektedir.

CNC Kesim korkuluklar, Yiğit Metal tarafından müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel üretime tabi korkuluklardır. Yetenekli ve işinin ehli mühendislerimizce, müşterilerimizin hayallerini tekniğe döken projeler hazırlanmakta, ardından hazırlanan projelerin gösterdiği doğrultuda yine profesyonel üretim ekibimizce işin üretim aşamasına geçilmektedir.

Kullanılan malzeme konusunda kaliteden taviz vermeyen Yiğit Metal, uzun yıllar boyunca aşınma, paslanma, gevşeme gibi sorunları asla yaşamayacağınız kalite bir CNC Kesim Korkuluk çalışması hazırlamaktadır. Anahtar teslim mantığıyla çalışan firmamızı sizden istediği sadece ihtiyacınız olanı tanımlamanızdır. Devamında biz sizin istediğiniz CNC Kesim korkuluğu imal edip montajını yaparken size kalan, diğer işlerinizle ilgilenmektir.

STANDARTLARA UYGUN İMALAT

Tüm CNC kesim korkuluk işlemlerimiz ilgili mevzuat ve yönetmeliklere uygun olup, insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmamaktadır. Yiğit Metal tarafından üretilen ve montajı yapılan CNC kesim korkuluklarla gerek iş yeriniz, gerekse eviniz daha elit, daha seçkin ve estetik bir görünüme kavuşacaktır. CNC Kesim korkuluk çeşitleri, Osmanlı motiflerini andıran modellerden, daha çağdaş yaklaşımları sunan modellere kadar geniş bir ürün yelpazesi içerisinde, isteklerinizi simgeleyen en uygun modeli seçebilirsiniz. Ürünlerinde sağlamlık ve dayanıklılık kadar estetik görünüme de önem veren Yiğit Metal için, CNC kesim korkulukları sanatsal görünümü ve montajının yapıldığı eve verdiği görsel enerji de önemli maddeler arasında yer almaktadır.

CNC kesim korkuluk modelleri, birim fiyatları ve CNC kesim korkuluk detayları ile ilgili daha detaylı bilgi ve aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon