Dekoratif Bölme Duvar

DEKORATİF BÖLME DUVAR

Geniş alanların daha optimum seviyede kullanımına imkan veren dekoratif duvar sistemleri büyük alanlardan küçük ve kullanışlı odalar oluşturulmasına imkan sunar. Kullanıldıkları alanlarda bölmeleri özelleştirerek hizmet sunumunda alandan daha fazla istifade edilmesine, ısı ve ses yalıtımına imkan sunar.

DAHA ESTETİK BİR GÖRÜNÜM

Dekoratif bölme duvarlar geniş alanlarda hizmet sunumu yapılan iş yerleri, kurumsal alanlar ve otel, restoran gibi yerlerin lobi alanlarında ekonomik ve ferah alanlar sunar. Bu alanlarda dekoratif bölme duvar kullanımı, hizmet sunucularına özel ve rahat bir iş alanı sunduğu gibi işletmeye özelleştirilmiş ısı ve ses yalıtımın sağlandığı ekonomik alanlar kazandır. Dekoratif bölme duvarların sökülerek yeniden ve değişik şekilde kurulabilmesi kullanım amacına değişik fonksiyon özelliği katmaktadır. İnşa aşamasında geniş planlanan yapılar daha sonra dekoratif bölme duvar sistemi sayesinde küçük kullanım alanlarına dönüştürülebilmektedir. İş yerlerinin yanında evlerde de kullanılabilen dekoratif bölme duvarlar kapalı alanların azami kullanımına ve enerjinin etkin dağılımına imkan sunmaktadır. Dekoratif bölme duvarların en önemli özelliği kurulduğu alanın daha sonra yeniden planlanmasına ve değiştirilebilmesine imkan sunmasıdır.

Dekoratif bölme duvarlar ahşap, cam ve taş görünümlü kaplama şeklinde yüzde yüz doğal olan insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen maddeden, kullanılan alanın genişlik ve fonksiyonuna uygun olarak üretilmektedir.

KALİTE VE GÜVEN BİR ARADA

Yiğit Metal, bugüne kadar sunduğu bütün hizmetlerde olduğu gibi kaliteyi; güven, estetik ve sağlamlıkla Dekoratif bölme duvar üretiminde en güvenilir çözüm ortağınızdır. Kullanım alanına ve gereksinime uygun olarak üretilen Dekoratif bölme duvar,  alanında yetkin mimar ve mühendislerimiz tarafından kısa süre içerisinde istenilen ölçü ve ebatlarda üretilmektedir. Yüksek kalite malzemelerden üretimi tamamlanan dekoratif bölme duvarlar talep edilen üretim materyali ile gerekli güvenlik ve sağlamlık testlerimizden geçtikten sonra alanında tecrübeli ekiplerimizce montajı yapılmaktadır. Yiğit Metal’ in, dekoratif bölme duvar veya oda bölme sistemleri imalatında yerinde yapılan keşif neticesinde talep ve kullanım amacına uygun tasarımlarla estetik ve sağlamlığı ön planda tutularak kısa sürede üretim ve montajı yapılmaktadır.

Dekoratif bölme duvar tasarım, üretim ve montajında Yiğit Metal, güvenlik amacına uygun olarak yerinde monte ettiği ürünlerde iş ve can güvenliği gereksinimlerine büyük önem vermektedir. Dekoratif bölme duvar üretim ve montajına ilişkin sorularınız için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon