Klima Gizleme Paneli

KLİMA GİZLEME PANELİ

Günümüzde binalarda her geçen gün artan klima kullanımı bina içinde sağladığı konforun yanında bina dışında görsel kirliliği de beraberinde getirmektedir. Yapıların dış görünüşünde dekoratif bir sadelikle dizayn edilen klima gizleme panelleri, dışarıdan beğeni toplayan ve görsel algıya hitap eden fonksiyonel kullanım hizmet sunmaktadır.

DIŞ GÖRÜNÜŞE ÇEKİ DÜZEN VERME ZAMANI

Klima Gizleme Paneli sayesinde dış üniteye yapılan dekoratif çalışma klima gizleme paneli takılacak dış üniteye bina bütünlüğü ve binanın kullanımına uygun amaçta tasarımı estetik bütünlüğün yanında görsel olarak güven ve sadeliği de sağlamaktadır. Sağlam ve uzun ömürlü malzemeden üretilen klima dış ünite gizleme paneli  sayesinde binanızın dış görünüşünde dekoratif bir tasarımla bina estetiği sağlanmış, binanıza modern bir görünüm kazandırmış olursunuz.

Klima Gizleme Paneli  projelerimiz, binaya ve kullanım alanına özel olarak mimari ve mühendistik çizimlerle sunulmaktadır. Talebe göre hızlı keşif ve azami sürede dekoratif tasarımı yapılan klima gizleme panellerinin en kısa sürede kaliteli dinamik ve estetik görünüm önceliğiyle montajı yapılmaktadır. Beğeni ve kullanımınıza sunacağımız klima gizleme panelleri kullanılan alanın gereksinimine göre çeşitli ebatlarda ve renk seçenekleriyle montajlanabilmektedir.

PROJE VE İMALAT SÜRECİ

Yiğit Metal, bugüne kadar sunduğu bütün hizmetlerde olduğu gibi kalite, güven, estetik ve sağlamlıkla klima gizleme paneli üretiminde en güvenilir çözüm ortağınızdır. Kullanım alanına ve gereksinime uygun olarak üretilen klima gizleme paneli,  alanında yetkin mimar ve mühendislerimiz tarafından projelendirilmektedir. Yüksek kalite malzemelerden üretimi tamamlanan klima gizleme paneli talep edilen üretim materyali ile gerekli güvenlik ve sağlamlık testlerimizden geçtikten sonra alanında tecrübeli ekiplerimizce montajı yapılmaktadır. Yiğit Metal’in, klima gizleme paneli üretiminde yerinde yapılan keşif neticesinde talep ve kullanım amacına uygun tasarımlarla estetik ve sağlamlığı ön planda tutularak kısa sürede üretim ve montajı yapılmaktadır. İhtiyaç alanına uygun olarak tasarlanarak üretilen klima gizleme paneli, montaj yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Klima gizleme paneli ya da bir diğer deyişle klima motoru gizleme paneli tasarım, üretim ve montajında, dekoratif ve estetik kaygıyla kullanım amacına uygun olarak yerinde monte ettiği ürünlerde iş ve can güvenliği gereksinimlerine büyük önem vermekteyiz. Klima gizleme paneli , fiyatları ya da merak ettiğiniz diğer konularda soru sormak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon