İNSAN KAYNAKLARI

Yiğit Metal olarak, her bir çalışanımızın markamızı temsil ettiğinin bilincinde hareket etmekteyiz. İşte bu nedenle, kurumsallaşma ve zihinlerde çelik konstrüksiyon alanında lider bir marka bilincini yaratmak maksadıyla, beraber çalıştığımız insanlar konusunda da kuruluş günümüzden bu yana ince eleyip sık dokuyan bir tavır sergilemekteyiz.

Her mühendis diploması olanın, çelik konstrüksiyon işlerinde yatkınlık ve yeteneğinin olmadığını; her ustayım diyenin de dediği gibi işinin ehli olmadığının farkındayız. Bu nedenle, Yiğit Metal ailesine katılmak ve birlikte çalışmak isteyen tüm personel adaylarının gerekli yeteneklere ve sertifikalara sahip olup olmadığını değerlendirmekteyiz.

İş disiplinin ve meslek etiği kavramlarının, Yiğit Metal gibi kurumsal bir firmada ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle tüm çalışanlarımızın performanslarını ve iş istatistiklerini yakından takip etmekteyiz.

Yiğit Metal firması ile çalışmak isteyen tüm mühendis ve teknik personel adayları için de, istihdam ihtiyacımızın oluştuğu dönemlerde web sitemiz üzerinden ilgili duyuruları yapmaktayız. Tarafımıza iletilen her türlü talebi büyük bir ciddiyetle değerlendirmekte ve beraber çalışabileceğimizi düşündüğümüz adayları birebirde görüşebilmek için ofisimize davet etmekteyiz.

Kurumsal bir firmanın olmazsa olmazlarından birinin, iyi bir insan kaynakları yönetimi olduğunu farkında olarak, yetenekli ve firmamıza katkı sağlayacak her meslek kolundan insanla çalışmaya can atmaktayız.

İnternet sayfamızda, sunduğumuz her hizmet yazısında özellikle vurguladığımız gibi; işinin ehli, sıkı bir iş disiplini içerisinde çalışan, iş teslim süresi konusunda gerçekçi olan ve söz verdiği tarihte projeyi sonlandırabilen, Yiğit Metal misyon ve vizyonuna uyum gösterebilen personellerle çalışmaktayız yine bundan sonrasında da yine bu kıstaslara uygun personelle çalışmak niyetindeyiz. Bir firmayı profesyonellikten ve ciddiyetten uzaklaştıran ilk yanlışın, prensiplerinden taviz vermek olduğunun bilincindeyiz.

Yiğit Metal olarak, iş ve çalışma prensiplerimiz, çalışanlarımızdan ne gibi beklentiler içerisinde olduğumuz ve diğer insan kaynakları konuları hakkında daha fazla bilgi almak, varsa sorularınızı iletmek için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar İçin İş Başvuru Formu


  Ad Soyad*


  Doğum Tarihi*


  Doğum Yeri*


  Cinsiyet*


  Medeni Hal*


  Ehliyet (Tarih ve Sınıf)


  Askerlik Durumu*


  Telefon Numarası


  Cep Telefonu*


  E-mail Adresi*


  Ev Adresi*

  Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler


  Öğrenim durumunuz


  Mesleğiniz


  Bildiğiniz yabancı diller


  Çalışmak istediğiniz bölüm


  Başlayabileceğiniz tarih

  İş Deneyimleriniz


  En son işyerinin adı


  Göreviniz


  Brüt Ücret


  Ayrılış Nedeni

  <