Z Tipi Merdiven

Z TİPİ MERDİVEN

Şehirlerde yaşamın giderek çok katlı binalara doğru kayması, olası bir doğal afet durumunda bu binaların en hızlı şekilde tahliye edilme hususunu da önemli hale getirmiştir.  Deprem kuşağında bulunan ülkemizde her deprem haberiyle heyecanlanırken, bizi en çok rahatlatacak şeylerden birisi de, yaşadığımız evin hemen yakınında bulunan sağlam ve kullanışlı bir yangın merdivenidir.  Z Tipi merdiven de bu acil durum merdivenlerinden birisidir.

ACİL DURUMLAR İÇİN GÜVENİLİR ÜRÜNLER

Olası bir tahliye durumunda, çok katlı bir binada tüm dairelerin bir anda z tipi merdivene doğru koşması ve tahliye sırasında evlerinde değerli bulduğu eşyalardan da yanına alabildikleriyle birlikte hareket etmesi, hızlı bir tahliyeyi sağlamanın yanı sıra, ağır yükleri taşımayı da garantileyen bir z tipi merdiveni gerekli kılmıştır. Yangın ve tahliye merdivenleri ile ilgili olarak bir diğer ürünümüz olan İtfaiyeci Merdiveni ile ilgili yazımızı da değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Sadece yönetmelikte adı geçiyor diye, üstün körü yapılan z tipi merdivenler, olası bir ihtiyaç durumunda bina ya da tesiste bulunanları zor durumda bırakacak, hatta canlarını bile tehlikeye atacaktır. Böylesine kötü bir senaryo yaşamamak adına, z tipi merdiven ihtiyacınızı giderme konusunda Yiğit Metal kalitesini ve güvencesini tercih etmelisiniz.

Çelik imalat ve çelik merdivenler konusunda uzman olan Yiğit Metal, Z tipi merdivenleri ihtiyaç duyduğunuz alanda her türlü koşula karşı dayanıklı çelik konstrüksiyon merdiven sistemleri ile tesis etmektedir. İhtiyaç duyulan alan ve uzunluğa göre, alanında deneyimli mühendislerimizce kısa zaman içerisinde projesi hazırlanan Z tipi merdivenler, yine imalat konularında gerekli sertifikalara sahip kaynakçılarımız ve teknisyenlerimiz tarafından istenilen yerde en kısa sürede kurulabilmektedir.

YİİĞT METAL FARKI

Yiğit Metal tarafından imalat ve montajı gerçekleştirilen tüm Z tipi merdivenler, ulusal ve uluslararası yangın ve deprem yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir. Kurulumu oldukça kolay olmasına karşın, olası bir tahliye durumunda maksimum ağırlıkta yük taşıyabilecek şekilde üretilmiştir.

Yiğit Metal, Z tipi merdiven üretiminde kullanım ve dayanıklılığa önem verdiği gibi, estetik görünümü de göz ardı etmemektedir. Yapılacağı bina ya da tesisin renklerine göre istenilen her renge boyanabilen Z tipi merdivenler, ihtiyaç durumu haricinde neredeyse fark etmeyeceğiniz ve asla göz zevkinizi bozmayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Z tipi merdiven yaptırmak ya da mevcut tahliye merdiveninizi değiştirmek, diğer çelik konstrüksiyon merdiven imalatlarımızla ilgili bilgilenmek; ayrıca konuyla ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon