Çelik Korkuluk

ÇELİK KORKULUK

Günümüzde ev ve iş yerleri ile bina ve tesislerin balkon ve merdiven kenarları ile bahçe çevresi ve bahçe girişlerinde güvenlik amaçlı kullanılan korkuluklar gün geçtikçe estetik kaygı ile daha özenli seçilen dekoratif ürünler haline gelmiştir.

Kullanım alanlarına göre dekoratif farklılıklar gösteren ancak nerde kullanılırsa kullanılsın güvenliğin asla hiçe sayılamayacağı çelik korkuluklar, güvenlik konusundaki temel gereksinimine karşılık gelecek şekilde estetik kaygı ile uyum içinde üretilmektedir. Pencere korkuluğu, ferforje korkuluk, balkon korkuluk modelleri gibi farklı çeşitleri bulunan üründe, ihtiyacınıza göre ölçüm ve imalat yapılmaktadır.

KONUT GÜVENLİĞİNİN YAPI TAŞI

Binaların muhtelif balkon ve merdiven kenarı gibi alanları ile bahçe duvarları ve bina girişlerinde ihtiyaç duyulan çelik korkuluklar uzun ömürlü korozyona dayanıklı ve iş yerleri ve evlerin yasal mevzuat hükümleri çerçevesinde taşıması gereken tüm yönetmeliklere karşılık gelmelidir. Bunun yanında kullanım alanına göre çelik korkuluklar, güvenlik ve estetik uyumu birlikte taşıyabilmelidir.

Yiğit Metal, bugüne kadar sunduğu bütün hizmetlerde olduğu gibi kaliteyi; güven, estetik ve sağlamlıkla çelik korkuluk imalatında da en güvenilir çözüm ortağınızdır. Kullanım alanına uygun olarak çelik korkuluklar,  alanında yetkin mimar ve mühendislerimiz tarafından isteğe uygun olarak kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelirler. Çelik korkuluk imalatının kullanım alanı oldukça geniş olup, çelik halat korkuluk, pencere korkuluk sistemleri, balkon korkuluk sistemleri gibi ihtiyaca göre farklı sınıflandırmalara tabi tutulmaktadır.

SORU VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN

Yiğit Metal, iş ve can güvenliği gereksinimlerine uygun olarak ürettiği çelik korkulukları iş sağlığı güvenliği yönetmeliğine ve imar yönetmeliğine uygun üretmektedir. Güvenliğin yanında dekoratif ve estetik kaygıları her zaman ön planda tutan tasarımlarla üretim yapmaktadır. Çelik korkuluk modelleri, çelik korkuluk fiyatları gibi konuya ilişkin sorularınız için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon