Çelik İmalatlar

ÇELİK İMALATLAR

Çelik yapılar ve çelik imalatlar, günümüz inşaat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan ve talep görülen yapılar arasında yer almaktadır. Gerek hızlı imalat ve montaj imkanı sunması, gerekse uzun süre dayanıklılığı sayesinde pek çok inşaat firmasının temel yapı taşı haline gelmiştir.

Yiğit Metal olarak, çelik imalatlar konusunda teknolojik gelişmeleri birebir takip eden ve uygulayan bir firma olmanın verdiği gururla, çelik imalat konusunda da rol model olmaya devam etmekteyiz. Her tür ihtiyaca uygun çelik konstrüksiyon, çelik sundurmalar, çelik çatılar, güvenlik katsayınızı artıracak olan çekil korkuluklar, uzun süreli kullanıma dayanıklı çelik reklam panoları gibi temel yapıların yanında, projeye özel imalat ile üretilen dekoratif çelik uygulamalar da geniş ürün yelpazemiz arasında yer almaktadır.

DOĞRU YERDESİNİZ

Çelik yapı altında, kısa sürede korozyona uğrayan malzemelerle üretim yapan ve müşterilerini zor duruma sokanlardan uzak durmak adına, çelik imalat konusunda tercihinizi doğru adres olan Yiğit Metal’den yana yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Her projesinde anahtar teslim ilkesiyle çalışan Yiğit Metal, çelik imalat ihtiyacınızda da alanında uzman mühendisleri ve teknik ekibi ile tüm güvenlik sertifikalarına uygun, iş sağlığı güvenliği şartlarını taşıyan ürünleri sizin için imal etmektedir.

İLKELİ İMALAT, KALİTELİ ÜRETİM

Her tür çelik konstrüksiyon işinde dikkat edilmesi gereken hususların başında dayanıklı, güvenilir ve ekonomik olması gelmektedir. Yiğit Metal sundurma, çatı, depo kapısı, merdiven korkuluğu gibi her tür çelik imalat projenizde sizin en büyük çözüm ortağınız olarak gerekli desteği vermeye hazır durumdadır.

Çelik imalatların üretimi kadar montaj işlemi de uzmanlık gerektiren bir alandır. Kullanılan malzeme ne kadar iyi olursa olsun, montaj işlemi usta ellerce yapılmadığı sürece her türlü kaza ve aksiliğe davetiye çıkarabilecek durumdadır. Üretim kadar, ürünlerinin montajına ve hizmet sonrası servisine de önem veren Yiğit Metal ile gözünüz asla arkada kalmayacaktır.

Çelik imalatlar konusunda daha detaylı bilgi için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilir ya da info@yigitmetalcelik.com adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz.

 

 

✉ TEKLiF AL
close slider

    Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
    EvetHayır

    WhatsApp chat
    Hemen Ara
    Navigasyon